REKLAMA

Rozhovor s listopadovou coverstar Monikou Bagárovou

REKLAMA

Jak se ti zvykalo po porodu na pravidelný režim? Jako bezdětná zpěvačka jsi ho asi moc neměla…

První dva měsíce to bylo vážně náročné. Ale spíš z toho hlediska, že jsem si v šestinedělí nevěděla s miminkem rady. Byl to takový skok do neznáma. Režim se nastavil přirozeně až tak začátkem třetího měsíce, kdy jsme se s malou poznaly. A já pochopila, jaká Rumia je a kdy a co potřebuje. Nejtěžší pro mě však nejspíš bylo vzít zasvé známé pravidlo „když spí dítě, spí i matka“. Ale jinak to nejde, chodím s ní spát klidně v osm večer, protože pak bych to asi nezvládla. Na jednu stranu je sice fajn, že na ni mám sílu a energii, ale zároveň to i znamená, že nemám vůbec prostor se věnovat sama sobě.

Co všechno se v tobě změnilo po tom, co jsi se stala matkou?

Určitě jsem vážnější, moje bláznivá éra už odezněla. Takovou zodpovědnost, jakou cítím nyní vůči Rumie, to jsem nikdy předtím nezažila. S mateřstvím přišla i opravdová dospělost. Jinak se nic nezměnilo.

A fyzické změny? Jak vnímáš své tělo pár měsíců po porodu?

Tu změnu jsem začala více vnímat až teď (pět měsíců po porodu – pozn. red.). Cítím, že už bych měla zase začlenit pohyb do svého života, abych posílila břišní svaly. Vždy jsem byla se svou postavou spokojená, ale v těhotenství jsem přibrala 22 kilo, což už není legrace. Navíc jsem zpěvačka, jsem vidět, živí mě i můj vzhled, takže už vím, že je načase se na něj zaměřit. Ale musím být opatrná, protože jsem prodělala císařský řez, a tak musím přistupovat k návratu do své původní formy s respektem k tomu, čím si moje tělo prošlo.

 

Máme se opravdu rádi a jsme k sobě upřímní. Rodina pro mě znamená všechno, neexistuje nic víc.

 

 

Monika Bagárová
Info ikona

 

On tomu tlak médií a statisíců followers asi také nepomáhá…

To pro mě samozřejmě také hraje roli, ale chci se cítit dobře hlavně sama kvůli sobě. A jako každá jiná žena i kvůli partnerovi. Ten můj mi sice říká, že vypadám dobře, ale já se tak ještě necítím. Ale doufám, že už brzy budu.

Když jsme u toho partnera – posunul se někam tvůj a Machův vztah po narození dcery? (Moničin partner je profesionální bojovník MMA Makhmud Muradov, pozn. red.)

Jednoznačně se prohloubil. Řešíme opravdu důležité věci, opravdové věci. A sdílíme spolu tu největší možnou lásku, kterou ztělesňuje Rumia. Máme spolu moc hezký vztah, ačkoli Mach má náročnou práci, která vyžaduje časově náročnou přípravu.

 

Rozhodla jsem se Rumiu neskrývat, protože jsem pozitivní člověk a věřím v dobro a zlo si nepřipouštím.

 

Je pro tebe důležitá svatba?

Já si svatbu vždycky přála, nebudu říkat, že ne. Ale teď, když máme Ruminku, tak mi dochází, že ona je opravdu to nejvíc, co nás mohlo spojit. Manželství už pro mě nemá takovou hodnotu, jako když jsem byla bezdětná. Ale když to přijde, tak se samozřejmě bránit nebudu...

Jaký je Mach otec?

Rumiu bezmezně miluje, je vážně skvělej. Vím, že kdyby měl jinou práci, tak by s námi trávil více času. Ale on tu svou zbožňuje, stejně jako já hudbu, a dělá jí naplno. Jsou chvíle, kdy si posteskne, že je mu smutno a že by chtěl být s námi. Ale zároveň k tomu přistupuje zodpovědně a svůj úspěch vnímá tak, že tím zajišťuje budoucnost naší dcery i nás dvou...

Celý rozhovor si můžete přečíst v listopadové ELLE, kterou najdete právě na stáncích! Aktuální vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu, s dárkem a poštovným zdarma na tomto odkaze. Nově si ELLE můžete také přihodit k nákupu na Rohlik.cz.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA