Double trouble aneb Dvojčata celebrit, o kterých jste netušili

 

Například Johanssonovi… O dvanáct palců vyšší dvojče slavné herečky Scarlett, hvězdy filmu Černá vdovy z Marvel univerza, Hunter se o showbyznys nezajímá. Jeho kariéra je zaměřená na politiku, v roce 2008 pomáhal v kampani exprezidentovi USA, Baracku Obamovi a mimo to organizuje na Manhattanu jednu z největších dobročinných organizaci pro lidi bez domova. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Vera Wang: Krasobruslařka, která šije ty nejkrásnější svatební šaty

elle.cz

Slavná modelka z Essexu a můza Marii Grazii Chiuri u Diora, Ruth Bell má stejně krásné dvojče. Od té doby, co si Ruth oholila hlavu se na veřejnosti se svou sestrou ukazuje pravidelně. Jsou hvězdami červeného koberce a pohled na ně je úžasný. 

Násobící se krása vykvetla také v brazilské rodině Bündchenů. Gisele svou sestru Gabriele od počátku motivovala, ať s ní vstoupí do světa modelingu. Jenže Gabriela se zdráhala a nakonec zůstala pro Gisele celoživotní oporou. Tomu se říká pokora a sesterská láska. Jak Gabriele vypadá a měle by šanci vyfouknout Gisele hned několik kšeftů? Podívejte se do galerie! 

Hollywoodský hype má jméno Rami Malek. I ten má dvojče o kterém se svět dozvěděl až když začal herec sbírat ceny za výkon ve filmu Bohemian Rapsody. Sami se ale věnuje pedagogickému poslaní. Učí na škole v LA, a to anglický jazyk, literaturu a dějiny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Podívejte se na další hvězdná dvojčata!

Jen málokdo ví, že i Ashton Kutcher je z dvojčat. Jeho sourozenec Michael se věnuje problémové mládeži, pro ní - coby mentor - připravuje mnohé motivační workshopy a prevenční protidrogová setkání. Na veřejnosti se bratři ukázali snad jen dvakrát.

V sérii filmů o Terminátorech si nesmrtelnou Sarah Connorovou zahrála osmdesátková hvězda Linda Hamilton. Její identické dvojče Leslie ji pak v několika dalších pokračováních dělalo dvojníka. Slavné Olsenky tak nejsou jedinými, kdo má v životě svého sourozeneckého dvojníka. Na zbytek se podívejte v naší galerii! 

Dvojí vnímání princezny Diany: Jaká doopravdy byla Lady Di?

elle.cz