Celebrity BFFʼs: nečekaná přátelství hollywoodských hvězd

Serena Williams a Meghan Markle

Královna tenisového dvorce a členka britské královské rodiny si padly do oka před devíti lety. Meghan pravidelně Sereně fandila na jejích tenisových zápasech a Serena ji na oplátku brání před veškerou negativní pozorností, které se jí dostává od roku 2017. I po skandálním rozhovoru Markle s Oprah Winfrey se Williams na Instagramu své kamarádky zastala a nazvala ji „opravdu vznešenou“. Meghan si Serenu pozvala nejen na svou baby shower, ale také do podcastu, kde s ní probírala její rozhodnutí skončit s tenisovou kariérou. „Nemohla pro mě být lepší přítelkyní. V okamžcích, kdy jsem na dně, i ve skvělých chvílích - vždy tu pro mě je. A stejně tak tady já chci být pro ni,“ odhalila citlivou povahu jejich kamarádství Serena.

Kendall Jenner a Gigi Hadid

Obě slavné „sestry“ a kolegyně z přehlídkových mol by lehce mohly být konkurentkami. Pohybují se ve stejném odvětví showbusinessu a ženská soutěživost umí vybičovat negativní emoce na maximum. Naštěstí si ale Gigi Hadid a Kendall Jenner zvolily jinou cestu než konkurenční boj. Rozhodly se jedna druhou podporovat a sdílet spolu své radosti i holčičí trápení. „Kdykoli se jí zeptám na radu, odpoví mi, abych se uklidnila, že to vždycky nějak dopadne. Ať to prostě nechám být a jsem v pohodě,“ popisuje Kendallin easygoing životní přístup její BFF Gigi.

Penelope Cruz a Salma Hayek

Herečky s hispánskou krví se znají už roky. Kromě jejich temperamentu, plamenných černých očí a společného mateřského jazyka je překvapivě spojila i láska k spánku. „Se Salmou si říkáme huevos (vejce). Když jsme ještě neměly děti a trávily jsme spolu čas, dokázaly jsme lenošit mnohem víc něž teď. To byl náš způsob, jak se nazývat línými,“ prozradila Penelope.

Mohlo by se vám líbit

Dream team Gigi a Kendall: nejlepší společné momenty

Gigi Hadid a Kendall Jenner jsou ty nejslavnější nejlepší kamarádky současnosti, o tom není sebebmenších pochyb. Celý svět se nemůže dočkat, až je spolu 8. prosince uvidí na mole slavné přehlídky Victoria's Secret. Zatím si čekání zkraťme jejich nejlepší BFF momenty. #bestfriendsforever #girlpower
elle.cz

Sofía Vergara a Reese Witherspoon

Poté, co se herečky sešly na natáčení akční komedie Divoká dvojka v roce 2015, se dalo počítat na dny, než se z nich staly nerozlučné kamarádky. „Rozuměly jsme si hned od té chvíle, kdy jsme se poprvé uviděly,“ uvedla Vergara. Své přátelství Reese a Sofía rychle přenesly i mimo filmové plátno. Společně absolvovaly kurzy latinského tance, cestovaly spolu a vychutnávaly si kolumbijskou kávu.

Chrissy Teigen a Kim Kardashian

Než se obě krásky poznaly, zažívala Chrissy Teigen horké chvilky. Se setkání s Kim byla prý pořádně rozrušená: „Byl jsem tak nervózní, že tě poznám. Věděla jsem o tobě všechno a připadal jsem si jako podivín. Ale ty jsi se mnou šla do koupelny, tam jsi mi pomohla zapnout šaty a sama ji na sobě měla stahovací prádlo. Strašně se mi ulevilo, že jsi úplně normální a skvělá!“ Od seznamovací záchodové epizody uplynulo už dost času a kamarádky si kromě pomoci s oblékáním šatů prokázaly i mnohem cennější služby. Chrissy byla Kim oporou během jejího rozvodu s Kaynem a Kim podporovaly Crissy v její cestě k vytouženému dítěti.

Kate Hudson a Liv Tyler

V 90. letech spolu Hudson a Tyler chodili do školy na Crossroadsské škole umění a vědy v Santa Monice v Kalifornii. Ty dvě se propojily přes své slavné rodiče herečku Goldie Hawn a frimntaman Aerosmith Stevena Tylera. Obě rodiny jsou si tak blízké, že Hudson Stevenovi často říká „papa Tyler“.

Mohlo by se vám líbit

Expertka na diety: Jak zázračně hubne Kim Kardashian?

Není fitness trenérka, ani výživová poradkyně. Přesto je v tématu hubnutí jen málokdo větší expert než Kim Kardashian. S nadbytečnými kily je schopná téměř kouzlit, což dokázala po svých porodech, před společenskými akcemi i kvůli důležitým obchodním kontraktům. Jaký je její recept na ideální křivky?
elle.cz

Ben Affleck a Matt Damon

Vyrostli spolu a zamilovali se do herectví a filmu. Vzájemně se během svých karierních začátků podporovali a sdíleli svou vášeň pro hraní. „Nedovedu vám říct, jak je cenné mít někoho, kdo s vámi prošel začátky, vzestupy i pády, kdo ví, jaké jsou vaše životní zkušenosti a kdo se s tím dokáže ztotožnit. Je to neuvěřitelně cenné přátelství,“ vyznal se na adresu Matta Damona Ben Affleck.

Cameron Diaz a Drew Barrymore

Cameron bylo 16 a Drew 14 let, když se spřátelily. Oba vyrůstaly v LA, Drew pracovala v kavárně a Cameron zkoušela prorazit v modelingu. „Nosila jsem jí kávu, měly jsme společné přátele a rády jsme se potloukaly po městě. Někdo, kdo vypadá takhle, mohl být nepříjemný a namyšlený, ale opak byl pravdou. Cam byla vždy přátelská, praštěná a opravdu milá,“ popsala začátky přátelství s Cameron Diaz herecká hvězda Drew Barrymore. A Cameron neváhala jí komplimenty oplatit: „Neměla bezchybné rodinné zázemí, takže její rodinou se stali přátelé. Má to nejúžasnější srdce a lidi kolem sebe miluje na úrovni bezpodmínečné lásky. A její přátelé ji zbožňují stejným způsobem. Jsi jedno velké srdce, Drew!“

Tobey Maguire a Leonardo DiCaprio

Oba přátelé spolu excelovali ve filmu Velký Gatsby, kde přesvědčivě zahráli vznik hlubokémo a opravdového přátelství mezi dvěma muži. A podobně jim to funguje i v soukromí. „Leo a já si navzájem hodně důvěřujeme a respektujeme se. K Leovi chovám velkou náklonnost,“ svěřil se Tobey Maguire před časem magazínu People. Kamarádi se spolu nejen baví, ale probírají i své pracovní příležitosti. „O všech projektech, které děláme, spolu mluvíme. Každou jednotlivou volbu, kterou jsem udělal, jsem s Tobeym probíral - a naopak. Umíme o nich vést nekonečné rozhovory, hádat se, ale především se vzájemně podporovat.“ odhalil Leonardo DiCaprio.

Mohlo by se vám líbit

Ženich na útěku: Poznejte (ex)přítelkyně Leonarda DiCapria

Má na kontě spoustu výrazných filmových rolí a ještě víc milostných vztahů. Od počátku své herecké kariéry v 90. letech prožil hollywoodský milovník řadu krátkých románků i mnohaletých známostí. Podlehly mu známé herečky i mladičké modelky a jeho poměry už jsou tématem četných vtipů. Všechny by se nám do článku nevešly, ale pojďme se spolu podívat alespoň na ty nejzásadnější ženy Leova života.
elle.cz

Eva Longoria a Victoria Beckham

Ačkoli mají obě tak trochu pověst nedostupných potvor (Eva díky roli v Zoufalých manželkách a Victoria svým vystupováním v reálném životě), našly si k sobě laskavý přístup. Nebo možná právě proto? Na každý pád ani jedna z nich nešetří chválou a komplimenty na adresu té druhé. „Evo Longorio, nemohla jsem se tebou více inspirovat. Když se ženy navzájem podporují, dokážou úžasné věci.“ vyznala se Victoria Beckham Evě přes Instagram. Eva jí nezůstala nic dlužná: „Je to opravdu ta nejlaskavější, nejsladší a nejvěrnější lidská bytost, jakou můžete ve svém životě mít.“

 

Zdroj: Elle.com, insider.com, peoplemagazin.com