REKLAMA

Meghan Markle porodila dceru! Jaké jméno s Harrym vybrali?

REKLAMA

„S velkou radostí princ Harry a Meghan Markle, vévoda a vévodkyně ze Sussexu přivádí na svět svou dceru Lilibet 'Lili' Diana Mountbatten-Windsor. Matka i dcera jsou zdravé a právě se zabydlují," stálo v prohlášení organizace Archewell, založená princem Harrym. Tisková mluvčí dále uvedla, že se holčička narodila v pátek ráno v nemocnici Santa Barbara Cottage v Kalifornii a vážila 7 liber, 11 uncí.  

 

 

Vznešené jméno zdědila holčička po své prababičce, anglické královně Alžbětě II., které se přezdívalo Lilibet. Prostřední má pak po své babičce, princezně Dianě. Porod malé holčičky přichází po nešťastné zprávě z minulého roku, kdy Meghan podle informací páru potratila. Manželé to sdělili v show Oprah Winfrey a na Valentýna tohoto roku přišla zpráva o novém těhotenství. 

Lilibet je osmá v řadě coby následnice na trůnu. Děti Harryho a Meghan nemají tituly „princ“ nebo „princezna“, protože tyto tituly mají pouze vnoučata monarchy. Nicméně královna Alžběta udělala pro děti Williama a Kate výjimku, protože jsou v přímé linii posloupnosti. „Vévoda a vévodkyně vám děkují za vaše vřelá přání a modlitby, protože si tento speciální čas užívají jako rodina,“ stálo rovněž v prohlášení. Nicméně žádnou aktuální fotografii pár nepřidal. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA