Co udělal Brad tak strašného? Jeho děti odmítají nosit příjmení Pitt

Dárek k narozeninám

27. května oslavila biologická dcera Brada a Angeliny Shiloh 18. narozeniny. Nadělila si k nim zvláštní dárek. Sama si najala právničku, aby jí do toho nemohl ani jeden z rodičů zasahovat a podala žádost o změnu příjmení. Z původního Jolie-Pitt si chce ponechat pouze matčino Jolie. Otcovo příjmení Pitt chce zcela vypustit. Pro Brada to musí být těžká rána. Zvláště proto, že se nejedná o žádné z adoptovaných dětí, ale o jeho vlastní krev. Nechal se přitom ještě nedávno slyšet, že doufá, že se pošramocené vztahy s dětmi dají zase do pořádku. Bohužel vše svědčí o opaku. Už před Shiloh se ze šestice potomků jeho jména zřekli také devatenáctiletá Zahara a dvaadvacetiletý Maddox. V krátké době po Shiloh se k tomuto kroku odhodlala také patnáctiletá Vivienne. Zvláště u posledních dvou dívek to musí být pro Brada opravdu bolestné, protože jde o jeho vlastní děti, nikoliv o adoptované jako v případě Zahary a Maddoxe.

Mohlo by se vám líbit

Jolie a Pitt míří k soudu. Brad ji nařknul ze šikany a hodlá se bránit

Bývalý nejkrásnější pár Hollywoodu opět míří k soudu. Tentokrát budou znesváření exmanželé řešit budoucnost Bradových milovaných vinic ve Francii. Brad má za to, že ho Angelina prodejem své poloviny podvedla a šikanuje ho prostřednictvím nového majitele. A už toho má dost.
elle.cz

S Maddoxem na nože

Maddox se svou záští k adoptivnímu otci nijak netají. Jejich vztah zřejmě nebyl nikdy úplně dobrý a vše vyeskalovalo během soukromého letu celé rodiny v roce 2016, který vedl k rozvodu slavného páru. Rodina Brada a Angliny byla tehdy na cestě z jejich druhého domova ve Francii zpátky do LA. Pár prožíval krizi a Brad s Angelinou se během letu začali hádat. Brad se měl údajně opít a Angelinu napadnout. V té době patnáctiletý Maddox se prý mezi rodiče vložil, aby se zastal matky a schytal to od Brada také. Brad byl na základně tohoto incidentu obviněn a vyšetřován FBI kvůli násilí použitému proti dětem. Obvinění byl sice zproštěn, ale hořká pachuť konfliktu mezi ním a Maddoxem už nikdy nevymizela. Ke Dni otců mu dokonce Maddox velmi drsně popřál na svém Instagramu: „Takže šťastný Den otců tomuhle de*ilovi světového kalibru! Pořád dokola dokazuješ, jaký jsi odporný a opovrženíhodný člověk. Nikdy nepochopíš, jakou bolest jsi naší rodině způsobil. Takže všechno nejlepší, ty zas*anej haj*le.“ Maddox se poté jeho příjmení vzdal, nechtěl ve svém jméně používat přízvisko „Pitt“.

Mohlo by se vám líbit

Brad Pitt má 60. A novou holku, motorku a sex-appealu na rozdávání

Odmítáme věřit tomu, že našemu mužskému idolu přibyl na krku šestý křížek. No way! A zdá se, že připustit si to nechce ani Brad sám. Nemá důvod. Vypadá pořád zatraceně skvěle, po boku má ženu, která je o polovinu mladší než on a v garáži nově parkuje nadupanou motorku. Tohle na podzim života rozhodně nevypadá.
elle.cz

Jedno dítě za druhým 

Maddoxův příklad následovala adoptivní Zahara. I ta neformálně používá pouze příjmení své matky Jolie. Zhruba před šesti měsíci Zahara během představení seskupení Alpha Kappa Alpha na Spelman College použila jméno „Zahara Marley Jolie“, na což uživatelé sociálních sítí rychle poukázali. Teď to samé udělala i nejmladší Vivienne, jedno z Bradových dvojčat. Dívka, která hraje ve hře The Outsiders na Broadwayi, je v programu pro diváky uvedena jako „Vivienne Jolie“. Není jasné, zda si změnila jméno i před zákonem, nebo ho používá pouze v neoficiálních dokumentech, stejně jako Zahara a Maddox. Otcovo příjmení už tak nosí jen adoptivní Pax a biologický Knox, dvojče Vivienne. Všechny děti žijí s matkou, která požádala o jejich svěření do péče. Dlouhé roky přihlíží osobních i právnickým bitvám, které spolu bývalý hollywoodský it-couple svádí. Angelina se dlouhodobě staví do role absolutní ochránkyně svých dětí a je prý také jejich „nejlepší přítelkyní“. Děti jsou tedy dlouhodobě pod vlivem své matky a na osobnost svého otce nahlížejí její optikou, která není zrovna lichotivá. Angelina Brada opakovaně vykreslila jako „monstrum a násilníka“. Pitt se během dřívějších soudních přelíčení zase nechal slyšet, že „obvinění jsou kombinací přehánění a lží. Manipuluje s dětmi tak, aby to co nejlépe vyhovovalo jejím pokusům získat opatrovnictví.“ Zdroj z Bradova okolí webu People.com svěřil, že: „Fakt, že ztratil své děti, není pro Brada samozřejmě snadný. Miluje své děti a chybí mu. Je to velmi smutné.“ A dodal:  „S Ines [de Ramon] je stále šťastný, ale propast mezi ním a jeho dětmi ho bolí.“ 

Mohlo by se vám líbit

Kdo je Ines de Ramon? Žena, která ukradla srdce Bradu Pittovi

Sotva se o Bradu Pittovi vynořily zvěsti, že chodí s modelkou Emily Ratajkowski, Brad je s chlapeckou škodolibostí, která je mu vlastní, bez váhání poslal do kytek. Herec totiž světu jako svou partnerku představil někoho úplně jiného. Jeho nová vyvolená se jmenuje Ines de Ramon a vztah s ní se mu podařilo tajit celý rok.
elle.cz

Zdroj: PageSix.com, People.com