Randí Natalie Portman po rozvodu s Paulem Mescalem?

Chodí spolu? 

Oba herci byli viděni, jak se smějí a povídají si během cigaretové pauzy před barem v Londýně. Na sobě měli oba stejná bílá trička, takže vizuálně ladili a během konverzace se výborně bavili. Natalie i Paul měli po celou dobu na tváři úsměvy a vypadalo to, že si chvilku strávenou společnou neřestí velmi užívají. I proto deník Daily Mail ihned přispěchal s hypotézou, že by ti dva spolu mohli chodit. Samozřejmě pravda může být také mnohem nudnější, a to, že si dva herečtí kolegové prostě jen zašli na cigárko, dobře si popovídali a jediné, co je spojuje, je přátelství a vášeň pro tabák. Ale první verze příběhu je mnohem lákavější a my máme o čem mluvit, není pravda?

6 osudových vystoupení: Umělci, kteří si zničili kariéru na stagi

elle.cz

Král bobřího pádla a Černá labuť

Paul Mescal, 28letý fešák z Maynooth v Irsku a král bobřího pádla, tedy účesu mullet, se během posledních let stal jedním z nejžádanějších světových herců. Paul se proslavil během lockdownu v seriálu Normal People, kde si zahrál Connella Waldrona. Oscarová herečka a černá labuť Natalie Portman je čerstvě rozvedená a je dokázáno, že na zlomené srdce nejlépe působí nová láska. Není to navíc poprvé, co se Paul a Natalie setkali. V prosinci loňského roku se objevili ve Variety Studiu Actors on Actors, kde probírali roli Natalie ve filmu May December a roli Paula ve filmu All of Us Strangers. V roce 2022 Paul spolupracoval s Nataliným tehdejším manželem Benjaminem Millepiedem, když hrál v jeho filmu Carmen.

Zendayia módní pomsta. Nenosí značky, které ji kdysi odmítly

elle.cz

Radši se štípni

Když se Paul a Natalie minulý rok sešli ve Variety Studiu, irský herec řekl: „Nechci znít jako patolízal, ale kdyby moje z dramatické školy vědělo, že tu budu sedět a mluvit s tebou, štípl bych se. Mnohokrát.“ Co by asi řeklo Paulovo já z dramatické školy, kdyby vědělo, že o pouhých šest měsíců později s ní bude kouřit před barem, smát se na celé kolo a internetem pojedou fámy o jejich románku? Snad nezůstane u jedné cigarety, protože nám by se tento nový pár rozhodně zamlouval.

Kanyeho ex Julia Fox žije roky v celibátu: Nikdy mi nebylo líp!

elle.cz

Zdroj: DailyMail.co.uk, PageSix.com, Graziadaily.co.uk