10 nejskandálnějších oznámení během rozhovoru Meghan a Harryho s Oprah

1. Vévodkyně ze Sussexu prozradila, že se objevovaly ze strany královské rodinyrasistické narážky na barvu kůže jejího nenarozeného syna. Bylo to prý téma několika hovorů a vyvolávalo značné diskuze. Meghan odmítla prozradit, kdo s těmito “obavami” přišel: “Myslím, že by to pro ně bylo velmi zničující,” uvedla. 

2. Meghan uvažovala o sebevraždě. “Měla jsi sebevražedné myšlenky?” Ptala se jí Oprah a ona se slzami na krajíčku odpověděla: “Ano. Byly velice jasné a děsivé. Nemohla jsem najít žádné řešení.”  

 

 

3. Když se jednalo o tom, že Sussexové přetrhnou užší vazby na královskou rodinu, princ Charles přestal brát Harrymu telefon. Prosil svého syna, aby toto rozhodnutí zvážil a nebyl z něho vůbec nadšený. Harry uvedl, že měl pocit, že svého otce zklamal, protože věděl, že si prošel s Dianou něčím podobným.  

4. Královská rodina prý byla ochotná chránit všechny své členy, a dokonce kvůli nim i lhát, ale to se netýkalo jí a Harryho. Když se jí Oprah ptá, zda byla tiše nebo byla umlčena. Odpověděla, že to druhé.  

Mohlo by se vám líbit

Princ Harry právě prozradil úplně všechno

Jaké bylo Archieho první slovo? Co dostal jeho syn k Vánocům od královny Alžběty? Jak se jemu a Meghan žije v Los Angeles? Jak tráví lockdown? Jaké bylo opustit královskou rodinu? Kdy poznal, že je Meghan tou pravou? Kdo by ho hrál v seriálu The Crown? Na všechny tyto otázky princ Harry odpověděl Jamesovi Cordenovi ve velmi dlouhém a zábavném rozhovoru.
elle.cz

5. Když byla Meghan poprvé těhotná, bylo jí řečeno, že Archie nedostane šlechtický titul a tím pádem ani nemá nárok na ochranku. Jako matka, jejiž rodina byla středem pozornosti bulváru, o něj měla strach.  

 

 

6. Druhé dítě, které Meghan právě čeká, bude holčička

7. Harry a Meghan se tajně vzali tři dny před svou oficiální svatbou! “Zavolali jsme arcibiskupovi a řekli jsme: 'Podívejte, tahle věc je jen divadlem pro veřejnost. Ale my chceme svazek mezi sebou.' Arcibiskup je tedy oddal na zahradě jejich sídla, kde si řekli své sliby.  

8. Pár nyní žije z peněz, které Harrymu odkázala princezna Diana. Bez nich by prý nebyli schopní se takto osamostatnit.  

9. Navzdory tomu, co hlásaly titulky do světa, Meghan uvedla, že to byla Kate, kdo ji dokázal rozbrečet a ne naopak. Vévodkyně vysvětlila, že šlo o týden před svatbou, který byl velice náročný a Kate byla kvůli něčemu znepokojená. Poté se však i s květinami omluvila. 

10. Harry se cítil jako člen královské rodiny vždy v pasti, ale nikdy by prý neodešel nebýt Meghan. “Byl jsem tímto systémem uvězněn, stejně jako jsou i další členové mé rodiny,” sdělil. “Neviděl jsem cestu ven. Byl jsem v pasti, ale nevěděl jsem, že jsem v pasti.”  

Mohlo by se vám líbit

Jak Harry a Meghan vzdali svým oznámením o dítěti hold princezně Dianě

Je to tak hezké gesto! Proč jsme si ho nevšimli hned?
elle.cz