Královna Alžběta se vyjádřila k rozhovoru Meghan a Harryho s Oprah

Mezi nejdiskutovanější témata rozhovoru jistě patří barva pleti Archieho, které se nejmenovaní členové královské rodiny obávali ještě před jeho narozením, Meghan a Harry však prozradili, že toto znepokojení nepramenilo ze strany královny ani Philipa. Meghaniny sebevražedné myšlenky také diváky velice znepokojily a probírala se dokonce i otázka “neviditelné smlouvy” mezi korunou a bulvárními plátky, která údajně existuje.  

10 nejskandálnějších oznámení během rozhovoru Meghan a Harryho s Oprah

elle.cz

Buckinghamský palác vydal oficiální prohlášení, kde bylo stručně řečeno toto:  

“Celá rodina cítí smutek z toho, když se v plném rozsahu dozvěděla o tom, jak náročné byly pro Harryho a Meghan poslední roky. Nastolené otázky, zejména ta rasová, jsou znepokojivé. Jakkoli se některé vzpomínky mohou rozcházet, jsou brány velmi vážně a rodina se s nimi vypořádá soukromě. Harry, Meghan i Archie budou vždy milovanými členy rodiny.” 

 

 

Meghan a Harry v rozhovoru s Oprah mluvili o královně Alžbětě II. velice vřele. “Za poslední rok jsem s babičkou mluvil častěji než kdykoliv předtím. Máme opravdu skvělý vztah, rozumíme si a chovám k ní hlubokou úctu,” uvedl Harry.  

Kromě panovnice se k rozhovoru žádný z členů královské rodiny zatím nevyjádřil. Novináři se tázali prince Charlese, ten se ovšem pouze pousmál a odešel. Vypadá to tedy, že ostatní vztahy v rodině tak ideální nejsou.

Jak nám Kate v roce 2020 dokázala, že bude jednou dokonalou královnou?

elle.cz

REKLAMA