Ideální kondice jinak! Tyto fitness účty zařezávají nezdravá očekávání

 

Pokud milujete vzpírání, sledujte malajskou fitness modelku a trenérku Nanu Al Haleeq. Pokud se však váhy zatím bojíte, můžete na její stránce najít začátečnickou rutinu, kterou lze snadno provádět doma nebo s partnerem.

 

 

Někdy je třeba jen pořádná dancebreak. Nechte se vést Jessie Diaz-Herrerou. Body pozitivita čiší z každého příspěvku, většinou mají formu desetiminutových tanečních party videí, denních motivačních vzkazů o sebelásce a veselých videí z TikToku. V zásadě se jedná o čistou radost. 

 

 

Pokud tělocvičny nejsou vaší srdcovkou, bude vás bavit účet Charlee Atkinsové. Představuje totiž sbírku snadných cvičení doma, která vás budou motivovat bez ohledu na úroveň vašich dovedností. Nabízí také cvičení pro cyklisty, jogíny a cestovatele. 

 

Nedokážete zcela ovládnout létajícího holuba nebo vzestupný lotos? Laura Large dává svým followerům podrobné návody na to, jak se dostat do oblíbené jóga pozice. 

 

 

Na feedu Jessamyn potkáte sebevědomou ženu, která miluje své tělo a chlubí se jím, kdykoli se jí zlíbí. Humorné kouzlo a bezstarostnost drží ideu nejen zdravého těla, ale i mysli.  

 

 

Louise Green chce, abyste vyhodili oknem vše, co čekáte od fitness rutiny. Nečekejte instantní krásu, vzkazuje. Tvůrce aplikace Big Fit Girl Fitness klade důraz na posílení těla tělo a mysli bez ohledu na váš věk nebo velikost a tvrdí, že skutečná krása je ve zdraví. 

 

 

Když se řekne tanec u tyče, může se vám vybavit jen vysoká a hubená. Předsudky boří Rosalyn Mays aka Roz the Diva... Prostřednictvím svých vtipných a transparentních videí z pole dance je Rosalyn bojovnicí proti stereotypu. Osvěžující a poučné rady se hodí i pro ty, co s pole chtějí teprve začít. 

 

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA