REKLAMA
REKLAMA

Jak na předvánoční self-care podle Klara Yoga

Vánoce. Svátky klidu, pohody, teplého svařeného vína, cukroví a času stráveného s těmi nejbližšími. V americké romantické komedii možná ano, ale běžného smrtelníka straší nadcházejícím šílenstvím už konec listopadu. Vánoční trhy, přeplněné ulice, obchody, kavárny i restaurace. Hektický soupis všech rodinných příslušníků, kamarádek, kolegů a pár otazníků se seznamem nápadů na dárky. Nekonečný maraton k dvacátému čtvrtému. Modlíme se za cílovou rovinku, ale také za pár kilometrů navíc, abychom vše hlavně stihli zařídit. A přesto zapomínáme na tu nejbližší osobu, kterou v životě máme. Sami sebe.

jj

Yoga & Special places – dejte Vánoční dárek sami sobě.

Výroční edice v Kaiserštejnském paláci. Den plný jógy, workshopů, talků a dávky tak omýlené, přesto zapomínané,‘self-care‘.

 

Vypněte hlavu - Grounding Hatha

Ať už začátečník, či jógu cvičíte pravidelně, lekce s Kristinou Lebedevou Vám představí základní asány, dechová cvičení a koncentrační techniky.

Lekce je pevným základem pro pochopení světa jógy, prostřednictvím počátečních nástrojů práce s vaším tělem a myslí.

Tato jemná praxe Vám umožní získat energii a ponořit se do sebe.

 

Naučte se spát s Martinem Frankem

Kdy jste se naposled probudili s pocitem, že jste se opravdu dobře vyspali? Pokud vaše odpověď nespadá do posledního týdnu, nebo takový den dokonce ani nepamatujete, měli byste popřemýšlet o talku Martina Franka ‘how to sleep‘.

 

Bylinková terapie 

Taky Vám občas přijde, že byste potřebovali na terapii? Zkuste tu bylinkovou. Svá tajemství z osobní praxe Vám předá Monika Golasovská, certifikovaná terapeutka tradiční čínské medicíny. Společně si můžete vytvořit sůl do koupele podle vašich přání a potřeb.

 

Non Toxic Cosmetics talk s Byssine

Kosmetika je nejspíš naši nejvyhledávanější formou sebe péče. Často své tělo, ale zatěžujeme dalšími toxiny s vidinou, že o něj pečujeme. Byssine, značka s prémiovou organickou selekcí self-care produktů. A její úžasná majitelka Lenka Vám netoxickou sebe pečující rutinu přiblíží. 

 

Vypoťte ze sebe stress  s Klárou Pokornou

Pokud jste už někdy slyšeli o Yoga & Special Places, určitě jste už slyšeli i o Klárce Pokorné. Charakteristická lekce ‘yogagang‘, naplněna dynamikou, netradičními pozicemi a doplněna skvělým playlistem.

 

 

jj
cara

ELLE tip:

Sedmička je považována za magické číslo. A ať už numerologii věříte, či nikoliv, kouzelnou atmosférou bude jednoznačně oplývat již sedmá edice Yoga & Special Places. Vánoční výročí oslaví v Kaiserštejnském paláci na Malé Straně, postaveném v roce 1714. Užít si předvánoční atmosféru budou moci milovníci jógy, pohybu a zdravého životního stylu v sobotu 7. prosince 2019.

Barokní budova, jejíž chodbami procházel například jeden z našich nejvýznamnějších vojevůdců, ale zdobily ji také hlasy mnoha operních pěvkyň, propůjčí dva ze svých přenádherných sálů, ve kterých zkoušela svá pěvecká sóla i Ema Destinová, jogínům, skvělému jídlu a několika naučným workshopům z oblasti lifestylu, zdraví i sebe rozvoje.

Pro tentokrát se organizátoři rozhodli zaplnit tento krásný dům jógou a vánoční atmosférou od spodu až nahoru. Již tradičně budou po celý den probíhat nejen YOGA & SPECIAL PLACES XMAS EDITION zajímavé jógové lekce pod vedením těch nejlepších lektorů, ale také řada zajímavých workshopů.

Více informací na www.yoga-special-places.cz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Elle - Predplatny

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA