Dokonalý zimní wellness? Víme, kam se za hýčkáním vypravit

Zasněžená Erlebachova bouda

Světlo svíček, oheň v krbu, kožešiny, voňavý svařák a za okny padající sníh. Vítejte v resortu Sv. František, v jednom z nejvýše položených míst Špindlerova Mlýna v Krkonoších. V zimě si tu užijete nejen romantickou atmosféru a perfektní lyžovačku, ale i dokonalé wellness. Přímo z bazénu se vám skrz prosklené stěny nabídne kouzelný výhled na horské vrcholky Krkonoš, prohřát tělo pak můžete v Biosauně nebo infrasauně. K dispozici je i masážní lavice, Kneippův chodník nebo privátní sauna. A masáže? Ty jsou samozřejmostí. Tahle dovolená bude stát určitě za to.

Relax s příchutí vína…

Láká vás odpočinek uprostřed vinařského kraje? Pak je wellness resort Chateau Belá v malebném údolí řeky Dunaje tím pravým ořechovým. Užijete si pobyt v historické budově z 18. století, ubytování v přepychovém pokoji s dobovým interiérem a dokonalý relax v místním wellness s vířivkou, saunami a parní lázní. SPA zónu si navíc můžete zamluvit jen pro sebe, a dopřát si tak odpočinek v naprostém soukromí. Třešničkou na dortu jsou profesionální thajské masáže a luxusní koupele.

Resort Chateau Belá

Kouzlo čtyř ročních období

Wellness & spa centrum Augustiniánského domu v Luhačovicích patří mezi největší chloubu celého hotelu. Chválou nešetří ani odborníci, kteří ho považují za jedno z nejútulnějších a nejintimnějších v Česku. Jeho atmosféra je vskutku pohádková a každé roční období tak trochu jiná. Na jaře se zde zaměřují na detoxikaci organismu, v létě věnují pozornost venkovním aktivitám, józe a masážím, podzim je zasvěcen posilování imunity a zima speciálním rituálům, které souvisejí s prohříváním organismu a doplňováním energie. Fantazii se zde meze skutečně nekladou!

Wellness v korunách stromů

Pobyt v originálních dřevěných domcích Treehouses Noszvaj na úpatí Bukových hor v Maďarsku je skutečný zážitek. Protihlukové stěny, terasa s privátní vířivkou, klimatizace a designový interiér – tohle opravdu není jen tak ledajaká chaloupka na stromě. Navíc si užijete pohled do ničím nerušené přírody, vstup do panaromatické finské sauny a pestré výlety, třeba do nedalekých lázeňských měst Eger a Bogács. Balíčky šité přímo na míru, tedy včetně zážitlů a wellness, můžete zakoupit třeba na portálu Travelking. Pak už se stačí jen sbalit a vyrazit!

Treehouses Noszvaj

Odpočinek v neobarokní vile

Nádherné apartmány s historickou atmosférou, špičková gastronomie a moderní wellness – to jsou zaručené ingredience pro dokonalou odpočinkovou dovolenou. Vychutnejte si víkend ve dvou plnými doušky, ve Ville Regenhart doslova zapomenete na okolní svět. Jako mávnutím kouzelného proutku se totiž přenesete zpět do historie, uchvátí vás nejen neobarokní vzhled vily, ale i starožitný nábytek a secesní prvky v interiéru. To vše dodává hotelu jedinečný genius loci, který v kombinaci s okolní lesoparkem a klidnou atmosférou města Jeseník zaručuje dokonalý zážitek. A to nejen v zimě…

Zdroje: forbes.com, travelking.cz, spa.cz