Krásné a zdravé ženství

Krásná pedikúra 

Mějte hezké nožky na léto! Excilor® je účinné řešení proti plísňové infekci nehtů, které díky své unikátní TransActive technologii lépe a rychleji penetruje do nehtu a působí tak ihned v místě problému. Stačí jedna minuta denně a váš problém je vyřešen!

349 Kč

www.drmax.cz

 

 

Excilor

 

Osvěžení pro tělo

Lonizační sprej RECLAR ION MIST 24h (1399 Kč) je dokonalý společník nejen do horkého počasí. Pleť hydratuje, osvěží a ochrání před vnějšími vlivy! Čistí ji UV světlem, ionizuje a zesiluje účinky krémů.

1399 Kč

www.reclar.cz

 

Reclar

 

Komplexní výživa 

Merz Spezial Dražé je vědecky vyvinutý doplněk stravy. Obsahuje vyváženou kombinaci vitaminů, minerálů a dalších živin pro pleť, vlasy a nehty. K dostání v každé dobré lékárně. 

295 Kč

www.merz-spezial.cz 

 

dražé

 

Vitamín C

ENVY Therapy® Mezo- VITABOOST C Kit jsou koncentrované ampulky 20% vitaminu C na podporu tvorby kolagenu a sjednocení barevného tónu pleti v balení s kosmetickým nástrojem   ENVY Therapy(R) Mezo Stamp. 

1870 Kč

www.envytherapy.com 

 

Envy

 

Když vás přepadne alergie

Potahované tablety Zyrtec 10 mg se u dospělých a u dětí od 6 let věku používají ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy a zmírnění příznaků kopřivky. 

www.drmax.cz

189 Kč

Před použitím léčivého přípravku si pečlivě pročtete příbalovou informaci a o správném použití přípravku se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. Zyrtec 10 mg potahované tablety (7 a 20 potahovaných tablet) je léčivý přípravek k perorálnímu užití. Obsahuje účinnou látku cetirizin-dihydrochlorid.

 

Zyrtec

 

Xyzal 5mg se používá k léčbě onemocnění (příznaků) spojených s alergickou rýmou, včetně perzistující (přetrvávající) alergické rýmy a kopřivkou (urtikarie).

www.drmax.cz

149 Kč

Před použitím léčivého přípravku si pečlivě pročtete příbalovou informaci a o správném použití přípravku se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. Xyzal 5 mg potahované tablety (7 a 14 potahovaných tablet) je léčivý přípravek k perorálnímu užití. Obsahuje účinnou látku levocetirizin-dihydrochlorid.

 

Xyzal