Krásné a zdravé ženství

Krásná pedikúra 

Mějte hezké nožky na léto! Excilor® je účinné řešení proti plísňové infekci nehtů, které díky své unikátní TransActive technologii lépe a rychleji penetruje do nehtu a působí tak ihned v místě problému. Stačí jedna minuta denně a váš problém je vyřešen!

349 Kč

www.drmax.cz

 

 

Excilor
Info ikona

 

Osvěžení pro tělo

Lonizační sprej RECLAR ION MIST 24h (1399 Kč) je dokonalý společník nejen do horkého počasí. Pleť hydratuje, osvěží a ochrání před vnějšími vlivy! Čistí ji UV světlem, ionizuje a zesiluje účinky krémů.

1399 Kč

www.reclar.cz

 

Reclar
Info ikona

 

Komplexní výživa 

Merz Spezial Dražé je vědecky vyvinutý doplněk stravy. Obsahuje vyváženou kombinaci vitaminů, minerálů a dalších živin pro pleť, vlasy a nehty. K dostání v každé dobré lékárně. 

295 Kč

www.merz-spezial.cz 

 

dražé
Info ikona

 

Vitamín C

ENVY Therapy® Mezo- VITABOOST C Kit jsou koncentrované ampulky 20% vitaminu C na podporu tvorby kolagenu a sjednocení barevného tónu pleti v balení s kosmetickým nástrojem   ENVY Therapy(R) Mezo Stamp. 

1870 Kč

www.envytherapy.com 

 

Envy
Info ikona

 

Když vás přepadne alergie

Potahované tablety Zyrtec 10 mg se u dospělých a u dětí od 6 let věku používají ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy a zmírnění příznaků kopřivky. 

www.drmax.cz

189 Kč

Před použitím léčivého přípravku si pečlivě pročtete příbalovou informaci a o správném použití přípravku se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. Zyrtec 10 mg potahované tablety (7 a 20 potahovaných tablet) je léčivý přípravek k perorálnímu užití. Obsahuje účinnou látku cetirizin-dihydrochlorid.

 

Zyrtec
Info ikona

 

Xyzal 5mg se používá k léčbě onemocnění (příznaků) spojených s alergickou rýmou, včetně perzistující (přetrvávající) alergické rýmy a kopřivkou (urtikarie).

www.drmax.cz

149 Kč

Před použitím léčivého přípravku si pečlivě pročtete příbalovou informaci a o správném použití přípravku se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. Xyzal 5 mg potahované tablety (7 a 14 potahovaných tablet) je léčivý přípravek k perorálnímu užití. Obsahuje účinnou látku levocetirizin-dihydrochlorid.

 

Xyzal
Info ikona

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA