Trendy obočí 2023: Tenká linka se vrací

Trendy obočí 2023

Zdá se, že éra plného hustého obočí se chýlí ke konci

Odbarvené obočí

Odbarvené obočí je současným trendem. Tyto téměř neexistující chloupky, viděné na přehlídkových molech Fashion Weeku, svedly mladší generaci. K jejich dosažení není povinné projít odbarvovacím procesem, velmi dobře poslouží krycí podklad (ve světlejším tónu než váš obvyklý produkt) a korektor.

Obočí jako tenká linka

Myslelo se, že tento trend bude navždy zapomenuto. A přesto… Ultra tenké obočí je zpět. Podpis krásy Edith Piaf byl spatřen na přehlídkových molech týdne módy, zejména na přehlídce Vivienne Westwood. Abyste je bez lítosti přijali, netrhejte si svoje pracně vypěstované obočí, ale použijte podkladovou bázi a vytvořte linku obočí pomocí černé linky.

Zendaya ukázala svou novou image. Z brunety je blondýnka

elle.cz

Růžové obočí

Úspěch odbarveného obočí vytvořil odvážné nové trendy jako křiklavé obočí. Idea? Obarvěte si chloupky extravagantními odstíny. Mezi nejoblíbenějšími barvami vyniká zejména růžová. Ta je totiž jednou z nejvíce trendy barev posledních měsíců. 

Rok 2010 se vrací

Pamatujte... V roce 2010 byla Cara Delevingne na vrcholu své slávy. Její husté obočí je jednoduše legendární. Ti, kteří používali (a nadužívali) pinzetu, se vyzbrojili černou tužkou, aby si zahustili linii. Výrazné obočí a někdy – buďme upřímní – trochu moc hranaté. I to je trend roku 2023.

cara

Zdroj: Elle France