Jak poznat, že je čas dát si pauzu od randění?

1. Stále to stejné dokola?

Potkáváte stále ty stejné typy mužů? Rozpadá se vám vztah stále z podobných důvodů, jako tomu bylo u toho předchozího? Co vyzařujete, přitahujete zase zpátky k sobě. A pokud nezměníte něco v sobě, budete se točit v začarovaném kruhu. Nedokážete se poučit z minulých chyb a neustále randíte s muži, kteří se podobají jako vejce vejci? Tento jev je dokonce pojmem, říká se mu fleabagging. Toto chování pramení z nedostatečného sebevědomí a sebeuvědomění. Věnujte se více sami sobě, zjistěte, co vás baví a co hledáte i v partnerovi. 

2. Právě jste ukončili vážnou známost

Po rozchodu je normální cítit se osamělý, nejistý. Může to vést k nízkému sebevědomí a poté možná k přílišnému randění, jen abyste si dokázali, že máte svou cenu. Nezapomínejte, že i do nového vztahu vstupujete taky dva, takže pokud hledáte jen povyražení, a to je naprosto v pořádku. Je dobré o své touze jen si užívat informovat i druhou stranu, ať oba víte, na čem jste. Záleží však na situaci. Pokud byl předchozí vztah noční můrou a o jeho ukončení jste přemýšleli dlouho, i malé laškování s někým novým může pomoct objevit dobrou náladu, optimismus a v neposlední řadě poskytnout možnost odhalit své nejtajnější touhy i v posteli. Jestliže byl ale rozchod těžký a poznamenal vás psychicky, bylo by dobré dopřát si nějaký čas o samotě a zjistit, jak si svoji partnerskou budoucnost představujete dál. Je v pořádku si po ukončení vztahu projít healing procesem. Dopřejte si čas na zahojení, přemýšlejte nad tím, co chcete od sebe a poté od svého partnera.

Když nemůžete zapomenout: 5 tipů, jak konečně překonat rozchod

elle.cz

3. Neděláte nic jiného

Každý večer nové rande. Žádný čas s přáteli, rodinou nebo jen sami se sebou. Tímto chováním si rozhodně zaděláváte na problém. Upřednostňovat poznávání nových lidí před těmi, které už v životě máte, to není dobrý nápad. Nezanedbávejte to, co máte, kvůli tomu co má teprve přijít.

4. Hledání partnera je pro vás prioritou

Mít po svém boku partnera k cestě životem určitě patří. Ovšem hledání partnera na úkor přítomného okamžiku a současného života ne. Neupřednostňujte rande a setkávání se s novými potencionálními partnery před svým vlastním životem, svými cíli a vizemi. Nezapomeňte, že když to nejméně čekáte, tak to přijde. Žijeme v domnění, že až s tím vysněným partnerem to vše zapadne jako puzzle a že on už je to jediné, co nám chybí. V tomto nevědomí nežijte. Lásku dopřejte hlavně sami sobě a až jí budete naplněni, teprve tehdy budete připraveni rozdávat ji dál a sdílet i s někým jiným.

On měl být můj! Jak přežít když si muž vašich snů bere někoho jiného?

elle.cz

Zdroj: Byrdie, ELLE.com