Gossip Girl je zpět! Seriál plný intrik a skandálů startuje už dnes

Druhá série oblíbeného seriálu HBO Max navazuje na první dvanáctidílnou řadu z roku 2021. Zrodila se nová generace zlaté mládeže a disponuje nebezpečnou zbraní – sociálními sítěmi. Za novou sérií opět stojí showrunner Joshua Safran, spisovatel a výkonný producent původní série a opírá se o původní show a bestseller Cecily von Ziegesar.

Časově se posuneme do druhého semestru junior year, neboli třetího ročníku na soukromé střední škole a Gossip Girl opět roztáčí nabalující se spirálu pomluv, skandálů, manipulací a vztahů, které se vymykají běžným představám. Poučila se ze svých chyb a ví, jak dát svému publiku to, co si žádá – i kdyby to mělo znamenat, že bude lhát. Rozdmýchá žhavé uhlíky napjatých vztahů manhattanské zlaté mládeže, které se zažehly v první řadě. A bude se kochat tím, jak vzplanou nové konflikty a intriky a jak katastrofální mají dopad. Staří nepřátelé, noví spojenci, neustále se měnící vztahy a žádná pravidla. Pro ta není mezi zlatou mládeží prostor, protože na konci školního roku může být pouze jedna královna plesu. „Druhá série se více blíží originální Gossip Girl,“ uvedla představitelka Audrey Hop Emily Alyn Lind. „Zatímco v první řadě jsme se s postavami seznamovali a odhalovali jejich charakter, teď už se ponoříme hlouběji do zápletky. Můžeme čekat více dramatu a více ženských přestřelek.“

Gossip Girl cast
Info ikona

O obsazení se v druhé sezóně postarali Jordan Alexander v roli Julien Calloway, Emily Alyn Lind jako Audrey Hope, Elijaha Browna jako Obbie Bergmanna, Thomas Doherty představující Maxe Wolfa, Tavi Gevinson jako Kate Keller, Evan Mock jako Akiho Menziese, pro kterého byla role v první řadě GG dokonce hereckým debutem, Zion Moreno v roli Luny La, Whitney Peak jako Zoya Lott, Savannah Lee Smith jako Monet de Haan a další hostující stars. Premiéru druhé řady třaskavého Seriálu Gossip Girl si užijte už dnes na HBO Max.

Zdroj: HBO Max, Wikipedia Commons

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA