Tvůrci seriálu Koruna se vrací k původnímu plánu. Šestá série bude.

Není tomu tak dlouho, co Netflix fanouškům britského seriálu oznámil, že se mohou těšit pouze na pět sérií. Nyní to dle vyjádření na Twitteru vypadá, že se tvůrci vrací k původnímu plánu a dopřejí nám sérií šest.

Bohužel to neznamená, že se během sledování jednotlivých epizod dostaneme dále v čase. Rozhodně se však dočkáme podrobnějšího zpracování všech důležitých momentů kolem královny Alžběty II.

A právě přesné a autentické vykreslení života všech postav bylo jedním z hlavních důvodů, proč se Netflix společně s tvůrcem Peterem Morganem rozhodli začít pracovat na verzi se šestou sérií. Jasně však vyvrátili to, že bychom se skrze tento snímek dozvěděli více o dění kolem britského prince Harryho a jeho ženy Meghan.

Ač je téma Megxit velmi zajímavé, možná až lehce skandální, věříme, že nám v závěrečné sérii seriálu Koruna nebude chybět.

Aktuálně jsou ke shlédnutí první tři série. Ještě ve čtvrté sérii zazáří v roli královny Alžběty II. herečka a dabérka Olivia Colman, kterou můžete znát například také z filmu Železná lady. Od páté série ji vystřídá Imelda Staunton, kterou si jistě pamatujete ze série filmů o Harrym Potterovi, kde si zahrála nepopulární postavu Dolores Umbridgeové.

Otazník zatím visí nad obsazením dětských rolí princů Williama a Harryho. Jistě už však víme, že mladou princeznu Dianu si zahraje půvabná Emma Corrin.

issue

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)