REKLAMA

Dědictví designu: Braun představuje speciální výroční kolekci

Styl v praktickém životě 

Brand, který zná snad každý. Produkty Braun totiž slouží praktickým potřebám, zjednodušují každodenní život a obstály ve zkoušce času až do dnešního dne. A to celých 100 let. Myšlenku dobrého designu určeného svou formou a funkcí pro miliony lidí dále rozvíjel a zvěčnil v 70. letech šéf designu Braun Dieter Rams a tyto principy se dají považovat za aktuální dodnes. 

Limitovaná edice k oslavám výročí 

Přední produkty značky Braun mají svoji vlastní limitovanou edici. Ať už se jedná o oblast péče o vzhled, domácí spotřebiče nebo například zvukové systémy, najdete tu všechno. Produkty jsou vybaveny speciálními funkcemi, včetně stylového pouzdra, což našim každodenním zážitkům dodá ještě větší boost energie!

Braun
Info ikona

Design, móda a kultura 

Jedná se o velkolepou záležitost. V průběhu roku 2021 totiž Braun propojí vůdčí osobnosti ze světa designu, módy a kultury, aby se podělily o své názory na to, co dobrý design v dnešní době vlastně znamená a jak může pozitivně ovlivnit budoucí životní styl, vzdělávání a svět.  

Pro nás, běžné smrtelníky 

„V rámci stého roku naší společnosti máme jedinečnou příležitost zahájit dialog o našich základních principech, na kterých značka Braun vyrostla. Braun věří, že dobrý design je užitečný, jednoduchý a přetrvá věky. Veřejná diskuze může určit směr, kterým se vydáme a který nás bude inspirovat po dalších 100 let. Společně s leadery ve svých oborech, kteří určují podobu současné kultury a designu, jsme vytvořili velice zajímavý koncept limitované edice a k 100. výročí nabízíme možnost rozšířené záruky. Rok 2021 je bezpochyby jedinečnou příležitostí pro milovníky designu, zejména pro mladší generaci, která může své nápady prosadit při hledání dobrého designu pro lepší budoucnost. Braun je především značkou, která je zaměřena na uživatele, a proto chceme, aby se vyvíjela a uspěla mezi uživateli i v následujících letech.“ říká profesor Oliver Grabes, vedoucí osoba designu Braun.  

Co kolekce obsahuje? 

Oblíbený depilační pomocník Braun Silk-épil 5, zastřihovač vousů Braun BT 7 a další super vychytávky. Celou kolekci k 100. výročí lze zakoupit ve vybraných prodejnách a e-shopech, např. na alza.cz.  

Braun
Info ikona
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA