Nový rok, nové výzvy… Rozběhněte se s adidas Runners Prague!

Chcete shodit nějaké to kilo? Chcete si zlepšit fyzičku? Ale na chození do posilovny vás neužije? Jóga je sice fajn, ale těžko při ní výrazně zhubnete. Co třeba běh? Že to není nic pro vás? Že si na něj připadáte staří? Nebo se prostě stydíte běhat na veřejnosti? Tak nám věřte, že v tom nejste sami! Měli jsme to totiž tak trošku podobně, ale pak jsme objevili adidas Runners Prague!

Začali jste běhat, ale vůbec se nezlepšujete? Všichni slibovali nával endorfinů, ale vy cítíte jen únavu a to, jak při každém kilometru myslíte, že umřete? Pro lepší pocit z běhu je totiž třeba myslet na i správnou výživu, regeneraci, strečink a posilňování. To nejdůležitější je ale motivace! Třeba jako parta lidí, která vás podpoří, když to budete nejvíc potřebovat  a zabaví ve chvíli, kdy to budete chtít vzdát. Přesně jako adidas Runners Prague! Běžecká komunita, která v Praze existuje od roku 2016, letos otevřela unikátní sportovní prostor adidas Runbase. 

adidas

V krásném designovém prostoru se konají pravidelní funkční tréninky, jóga, semináře a přednášky. Samozřejmě Runbase slouží i jako výchozí bod pro běžecké tréninky pod vedením zkušených trenérů, od krátkého výběru zaměřeného na techniku až po intervalové a dlouhé běhy, každý si najdete to své.  Někdo přijde na Easy Run jen tak si pokecat s kámoši, jiní trénují na závody. Všichni ale pak spolu oslavují své osobní úspěchy. 

Co vy na to? Nezkusíte se letos taky rozběhnout?

Přidejte se! Všechny tréninky a lekce jsou zdarma, stačí se přihlásit přes bezplatnou aplikaci adidas Running. Nebo rovnou napište do skupiny adidas Runners Prague na Facebooku - ZDE!

Je jedno, jak rychle běžíte! Tady najdete kámoše přesně ve svém tempu! 

adidas

ELLE tip:

A nejlepší motivace? Rozhodně nová běžecká kolekce adidas Running. Mrkněte ZDE.

EBC promo