REKLAMA

AMERICAN BABY: EMMA ROBERTS

REKLAMA

 

LOS ANGELES, Beverly Hills, 10 hodin dopoledne v moderním domě s vintage nádechem: Emma Roberts sedí v ložnici před toaletkou. Usmívá se a mává, zatímco vizážistka dokončuje práci na její už tak bezchybné pleti. Její hřejivá energie je nakažlivá a s každým si povídá o štěňátkách, dětech i tricích s make-upem… Rozzáří se jí celý obličej, když se spontánně podělí o dobrou zprávu: „Jé, Mandy Moore se taky právě narodilo dítě. Všichni teď mají miminko!“ Hollywoodské gossip girls! Jako dospívající hvězda byla Emma Roberts neustále pod drobnohledem bulváru, který hledal zprávy o jejích láskách nebo o tátovi-bouřlivákovi, herci Eriku Robertsovi.

Sama světu radostnou novinu zvěstovala v prosinci 2020, kdy se s partnerem, hercem Garrettem Hedlundem, stali šťastnými rodiči chlapečka, který dostal jméno Rhodes Robert Hedlund. Herečka ze seriálu Scream Queens tak fanouškům dala hezký dárek, když se před Vánoci podělila o první fotku svého syna na instagramovém účtu, který sleduje téměř 16 milionů lidí. Emma Roberts a Garrett Hedlund jsou spolu od března 2019. V té době se herečka právě rozešla s Evanem Petersem, s nímž se dali dohromady při natáčení seriálu American Horror Story, po bouřlivém vztahu trvajícím téměř sedm let. Byli zasnoubeni, ale nikdy se nevzali. Garrett Hedlund se v roce 2016 rozešel s Kirsten Dunst.

 

EMMA ROBERTS
Info ikona

 

Dnes šťastná novopečená maminka nechala malého Rhodese doma s tátou, aby mohla být s ELLE. Emma Roberts se svěřuje, že si nový život opravdu užívá, ale zároveň přiznává, že je příjemné dostat se zase z domu, mezi lidi. Kvůli covidu a mateřství už nějakou dobu neměla příležitost se vyparádit. Teď přišel ten šťastný den! Když ji šperkařský dům Fred oslovil s nápadem, aby reprezentovala jeho novou řadu Pretty Woman, nadšeně souhlasila. Kdo by si ostatně nepamatoval ikonický šperk, který Julia Roberts alias Vivian vynesla, když šla na operu s Edwardem Lewisem?

A právě díky Julii Roberts, kterou často doprovázela na natáčení, se Emma rozhodla pro kariéru u filmu. V devíti letech si zahrála ve svém prvním snímku Blow s Johnnym Deppem a Penélope Cruz. Od dětské hvězdy a účinkování v mainstreamových filmech, jako jsou We’re theMillers (Millerovi na tripu) a Scream 4 (Vřískot 4), se Emma posunula ke flirtu s nezávislou kinematografií. Režírovala ji Gia Coppola v Palo Alto nebo Justin Kelly ve snímku I am Michael, hrála s Daveem Francem ve filmu Nerve: Hra o život. V roce 2004 se stala titulní hrdinkou seriálu Allie Singer na Nickelodeonu. A diváci si teenagerku, která hrála roli mladé zpěvačky tři sezony, rychle zamilovali. 

Dnes je nálada na place veselá, i když všichni mají na obličeji masky a dodržují přísná pravidla proti šíření covidu. Emma Roberts pracuje rychle. Než se nadějeme, objeví se v outfitu číslo osm. „Je tu strašná zima,“ směje se, když ji požádají, aby vstoupila aspoň po kotníky do bazénu. Z terasy zní hudba a scéna působí téměř jako pool party, zvlášť když Emma nasedne do červeného jaguara zaparkovaného venku. S očima upřenýma do kamery se nakloní přes dveře a dokonale sexy hlasem se zeptá: „Kam jedu? Na večírek?“ Ale je skoro pět hodin. Herečka spěchá domů za dítětem. Dneska žádná party nebude!

Přečtěte si unikátní rozhovor s Emmou Roberts v prosincové ELLE

Jak přežila lockdown? Jak ji ovlivnila její teta Julia Roberts? A jak ji změnilo narození dítěte? Prosincové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze. Nově si ELLE můžete také přihodit k nákupu na Rohlik.cz.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA