Gunnar Peterson: Kat, kterému vděčí za božský zadek Kardashianky i JLo

Trenér na odtučňovací kúře

Navzdory svému severskému jménu se Gunnar Peterson narodil v americkém Houstonu. Když mu bylo 10 let, měl takovou nadváhu, že ho matka musela přihlásit do terapeutické komunity Weight Watchers, aby zhubnul. Když se mu podařilo shodit 5 kilo, oslavil to velkolepě – koupil si dvě zmrzliny v sušence. S nynějšími necelými deseti procenty tělesného tuku je to pro Gunnara opravdu úsměvná vzpomínka.

Všichni za Gunnarem

To, že se sebou musí něco dělat, mu došlo na střední škole. Začal se věnovat fitness a postupně mu propadl natolik, že se jeho koníček stal profesí. Otevřel si fitness centrum v Beverly Hills, protože věděl, že právě tady má možnost potkat nejen sportovce ze všech různých odvětví, ale také také důležité osobnosti ze showbusinessu. Jeho teorie se mu vyplatila, začal postupně trénovat tolik celebrit, že se sám jednou z nich stal. Dnes každý slavný, který chce něco udělat se svou postavou nebo se fyzicky připravit na roli tak, aby během filmu každý obdivně vzdychal, jde rovnou za Gunnarem Petersonem.

Expertka na diety: Jak zázračně hubne Kim Kardashian?

elle.cz

Člen rodiny Kardashian-Jenner

S rodinou Kardashian-Jenner začal pracovat už před mnoha roky. Kim patří mezi jeho klientky od jejích 19 let a cvičí s ním také její sestry. Každé z nich sestavil v závislosti na jejich odlišných somatotypech jiný druh tréninku. Peterson o megaslavné rodině řekl „Kim, Kendall a Khloé mají velmi odlišná těla. S Khloe děláme hodně schodů a boční výpady, zatímco s Kendall je to posilování horní části těla. Je velmi atletická, sportovně velmi nadaná a dobře zvládá pohyby.“ Výsledky jeho cvičebních nároků se Kim, Khloé i Kendall pravidelně chlubí na Instagramu. V současnosti pletí za ženy s nejkrásnějšími těly na světě a pro Gunnara jsou tou nejlepší vizitkou.

Gunnarův A-list

Trénování klanu Kendal-Jenner není zdaleka jedinou Gunnarovou úspěšnou misí. Kromě toho, že s Khloé spolupracuje na její hubnoucí reality show Revenge Body, stojí také za božským zadkem Jennifer Lopez. Do jeho posilovny dochází i Kate Beckinsale, Charlize Theron nebo Sofia Vergara. Mezi mužské klinenty patří třeba majitelé závist vzbuzujících sixpacků Matthew McConaughey nebo Hugh Jackman. A nečekaně ho o trénink jeden na jednoho a o rady pro zlepšení žádají i ikony bodybuildingu Sylvester Stallone nebo Dwayne The Rock Johnsson. Pete Sampras mu po vyhraném US Open 2002 věnoval vlastnoručně podepsanou tenisovou raketu k poděkováním za jeho pomoc.

Fit i bez posilovny: Snadné cviky pro ty, kteří ne a ne zhubnout

elle.cz

Celebritou díky celebritám

Gunnar ale netráví celé dny pouze trápením celebrit. Působí jako ředitel silového a vytrvalostního tréninku basketballového týmu L.A. Lakers. Vydal také knihu „G-Force“ a působil jako sloupkař v časopise Muscle and Fitness, přispěvatelem do časopisu Clean Eating a pravidelně se objevuje na stránkách prestižních časopisů včetně ELLE nebo v televizních show. Bez ohledu na to, koho trénuje nebo za jakým účelem, je důvodem jeho úspěchu Petersonova filozofie. Neskrývá v rukávu žádné kouzelné pilulky na božské křivky. Když trénuje celebity, je mu v tu chvíli jedno, kdo se jak jmenuje. Chce po všech jediné – dodržovat tréninkový plán a tvrdě pracovat.

 

Zdroj: Wikipedia Commons, gunnarpeterson.com, mensheath.com, shoutoutla.com