Promiňte, a vy jste kdo? Neuvěřitelné proměny celebrit

Rebel Wilson

Zlomovým se v případě jejího životního stylu stal rok 2020. Rebel ho prohlásila za svůj „rok zdraví“, když díky změně jídelníčku dokázala zhubnout 36 kilo. Donutila ji k tomu touha stát se matkou. Rebel je mámou dcery Royce Lillian, kterou jí porodila náhradní matka v listopadu 2022. Prozradila, že touha být více fit souvisela s rozhodnutím nechat si odebrat a zmrazit vajíčka. „Nosila jsem velkou nadváhu,“ řekla Rebel časopisu People. „Začala jsem myslet na potřeby budoucího dítěte, které mě inspirovaly k tomu, abych byla zdravější.“ Rebel předtím přijímala až 3000 kalorií, ale většina z toho byly sacharidy a podle svých slov měla Rebel stále hlad. Přešla na stravu s vysokým obsahem bílkovin, což pro ni bylo údajně náročné, protože do té doby nejedla moc masa. „Celkově vzato se snažím o celkovou rovnováhu,“ řekla. „Říkám si ‚Nic není zakázáno‘. Klidně půjdu na burger a hranolky. Jen sním polovinu toho, co jsem jedla předtím. A budu se cítit dobře.“

Rodinu si nevyberete: slavní sourozenci, kteří se vůbec nemusí

elle.cz

Christina Aguilera

Největší konkurentka Britney Spears odjakživa bojovala nejen s ní, ale také se svou kolísající váhou. Majitelka fenomenálního hlasu začínala v showbusinessu coby vyhublé pískle, ale pak se její křivky začaly zaoblovat. „Milovala jsem své nové křivky. Ocenila jsem, že mám najednou zadek.“ Po narození syna Maxe, nyní patnáctiletého, a dcery Summer, dnes devítileté, se stala Christina terčem body-shamingu kvůli nárůstu její váhy. Kvůli roli ve filmu Burlesque z roku 2010 dramaticky zhubla, ale po rozvodu s hudebním skladatelem Jordanem Bratmanem zase přibrala. V roce 2013 se Christina zbavila 18 kilo tím, že držela „duhovou dietu“. Omezila svůj denní příjem potravy na 1600 kalorií a jedla pestrobarevné ovoce a zeleninu jako jsou batáty, brokolice, mango, borůvky, rajčata, papriky a další. Od té doby se Christinina váha opět několikrát zhoupla, ale musíme říct, že Christina umí nosit elegantně velikost L i S. „To, co vypadá dobře na jednom člověku, nemusí vypadat dobře na jiném typu těla. Jsem dostatečně sebevědomá. Uvědomit si to sice nějakou dobu trvá, ale je to všechno o přijmutí sebe a svého těla.“

Jak hubnou Kardashianky? Známe know-how Khloé a Kim

elle.cz

Kim Kardashian

Nikde sice neoznámila, že by shodila nějaká kila, přesto je to očividné. Kim, proslavená svými bujnými křivkami, které po ní začaly opakovat ženy po celém světě, se najednou ztrácí před očima. Její pověstné boky znatelně zeštíhlely, stejně jako její dmoucí se dekolt. Pohublé jsou i její ruce, nohy a obličej. Sestry Kardashianovy jsou známé svou pevnou vůlí a cvičební disciplínou. Kim každé ráno vstává v šest, aby s trenérem odcvičila svůj trénink. Jestli změnili cvičební strategii, nebo jestli Kim ubrala na už tak přísně sestaveném jídelníčku, zatím médiím neprozradila.

Neuvěřitelná proměna Kelly Osbourne: je z ní zcela jiná žena

elle.cz

Kelly Osbourne

Také Kelly Osbourne vede s váhou už mnohaletou válku. V roce 2020 podstoupila chirurgické zmenšení žaludku a zhubla díky ní úctyhodných 40 kilo. Po narození svého prvního dítěte s hudebníkem Slipknot Sidem Wilsonem na konci roku 2022 opět začala s kily navíc bojovat. Podle svého vlastního přiznání se schovávala před veřejností, aby nemusela snášet body-shaming komentáře. Rozhodla se ale, že to tak nenechá a všechna těhotenská kila shodila – a ještě dost navíc. Bude to v případě Kelly definitivní?

Melissa McCarthy

Oblíbená komička jednou pro The Guardian řekla, že má ve svém šatníku všechny velikosti na světě. Její váha kolísá spolu s rolemi. Přiznala, že poté, co získala roli v Gilmorových děvčatech, najela na radikální stravovací plán, který zahrnoval pouze tekutiny. Melissa byla sice pod dohledem lékařů, ale řekla, že by to už nikdy plán stravování pouze s tekutinami pod lékařským dohledem. Pomohlo jí to shodit 70 liber za čtyři měsíce, ale Melissa také řekla, že už to nikdy neudělá. Polovinu času byla údajně šílená hlady. Když chce nyní Melissa McCarthy zhubnout, nasadí si nízkosacharidovou dietu. Ta jí pomohla i tentokrát, protože i když se Melissa vyhýbá obepnutým modelům, je očividné, že je mnohem štíhlejší než před časem.

Neuvěřitelné proměny celebrit

Zdroj: hellomagazine.com, people.com, theguardian.com, gameofglam.com