Všechny Chandlerovy lásky. Tyto ženy miloval Matthew Perry

Známé i neznámé

V love-listu předčasně zesnulého herce bychom našli neznámé ženy, ale i takové, které mají svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy. Hvězda Přátelo největších láskách svého života (stejně jako o svých četných bojích se závislostí na lécích na bolest) otevřeně mluvila ve svých memoárech Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih

Zemřel seriálový Chandler. Přátelé pláčou a celý svět s nimi

elle.cz

Lásky z rychlíku

Většina jeho žen jeho životem prolétla jako kometa. Pokud ale Matthew skutečně žil životem, který popisuje ve svých memoárech, není se čemu divit. Dlouhé roky se potýkal s těžkou závislostí na lécích na bolest v kombinaci s alkoholem. Na natáčení se mu dařilo tento problém dlouho tajit, protože během práce byl mimořádně disciplinovaný a držel se pravidla, že na place nebude nic užívat. V soukromí byl ale schopen pozřít neuvěřitelné množství tlumících léků a spláchnout je alkoholem. V takovém stavu je těžké zvládat sám sebe, natož být spolehlivým partnerem pro druhého. Během svého života vystřídal patnáct léčeben, podstoupil přes šest tisíc setkání anonymních alkoholiků, pětašedesátkrát prošel odvykací kúrou.

V zajetí drog a alkoholu: slavní, kteří se odrazili ze dna zpátky

elle.cz

Žádost přímo z léčebny

Dokonce i jeho jediné zasnoubení proběhlo během pobytu v léčebně. Perry ve svých memoárech Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih přiznal, že když v roce 2020 požádal svou tehdejší přítelkyni Molly Hurwitz o ruku, byl právě v drahém švýcarském rehabilitačním zařízení. „Koupil jsem jí prsten, protože jsem byl zoufalý, že mě opustí. Nechtěl jsem být během covidu takto zraněný a sám. Když jsem ji požádal o ruku, měl jsem v sobě 1800 miligramů hydrokodonu. Dokonce jsem požádal o požehnání její rodiny.“ Ve stavu, kdy byl podle svých slov „sjetý jako drak“, se rozhodl udělat velké životní rozhodnutí. Když se ale vrátil ze Švýcarska zpět do LA, nic z toho si nepamatoval. Herec řekl, že byl šokován, když zjistil, že je zasnoubený. „Pomalu jsem si začínal uvědomovat, že jsem zasnoubený, žiju se ženou a dvěma psy,“ napsal. „Netřeba říkat, že jsem na nic z toho nebyl připraven.“ A tak jeho poslední velká lovestory skončila tak, jak musela – rozchodemPodívejte se v naší galerii na ty, pro které Mathew Perry během let ztratil svou hlavu a přečtěte si o jejich společném příběhu.

Lásky Matthewa Perryho:

Zdroj: kniha Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih, Popsugar