Všechny Chandlerovy lásky. Tyto ženy miloval Matthew Perry

Známé i neznámé

V love-listu předčasně zesnulého herce bychom našli neznámé ženy, ale i takové, které mají svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy. Hvězda Přátelo největších láskách svého života (stejně jako o svých četných bojích se závislostí na lécích na bolest) otevřeně mluvila ve svých memoárech Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih

Mohlo by se vám líbit

Zemřel seriálový Chandler. Přátelé pláčou a celý svět s nimi

Ani ne před rokem vydal herec Matthew Perry své memoáry s názvem Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih. Vyznává se v nich zcela otevřeně z obrovských problémů, které si způsobil užíváním léků a alkoholu. Ačkoli se zdálo, že je aktuálně Perry z nejhoršího venku, jeho vyčerpané tělo ho zřejmě zradilo. Bylo mu pouhých 54 let.
elle.cz

Lásky z rychlíku

Většina jeho žen jeho životem prolétla jako kometa. Pokud ale Matthew skutečně žil životem, který popisuje ve svých memoárech, není se čemu divit. Dlouhé roky se potýkal s těžkou závislostí na lécích na bolest v kombinaci s alkoholem. Na natáčení se mu dařilo tento problém dlouho tajit, protože během práce byl mimořádně disciplinovaný a držel se pravidla, že na place nebude nic užívat. V soukromí byl ale schopen pozřít neuvěřitelné množství tlumících léků a spláchnout je alkoholem. V takovém stavu je těžké zvládat sám sebe, natož být spolehlivým partnerem pro druhého. Během svého života vystřídal patnáct léčeben, podstoupil přes šest tisíc setkání anonymních alkoholiků, pětašedesátkrát prošel odvykací kúrou.

Mohlo by se vám líbit

V zajetí drog a alkoholu: slavní, kteří se odrazili ze dna zpátky

Když se ohlédnou do minulosti, sami mnohdy nevěří tomu, že jsou ještě tady. Léky na předpis, drogy a alkohol užívali v tak likvidačním množství, až spadli na samé dno. Bez toho by se ale neměli odkud odrazit a zase vyplout nad hladinu závislosti. Toto jsou jména těch, kteří ji překonali a svým příkladem dávají sílu ostatním.
elle.cz

Žádost přímo z léčebny

Dokonce i jeho jediné zasnoubení proběhlo během pobytu v léčebně. Perry ve svých memoárech Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih přiznal, že když v roce 2020 požádal svou tehdejší přítelkyni Molly Hurwitz o ruku, byl právě v drahém švýcarském rehabilitačním zařízení. „Koupil jsem jí prsten, protože jsem byl zoufalý, že mě opustí. Nechtěl jsem být během covidu takto zraněný a sám. Když jsem ji požádal o ruku, měl jsem v sobě 1800 miligramů hydrokodonu. Dokonce jsem požádal o požehnání její rodiny.“ Ve stavu, kdy byl podle svých slov „sjetý jako drak“, se rozhodl udělat velké životní rozhodnutí. Když se ale vrátil ze Švýcarska zpět do LA, nic z toho si nepamatoval. Herec řekl, že byl šokován, když zjistil, že je zasnoubený. „Pomalu jsem si začínal uvědomovat, že jsem zasnoubený, žiju se ženou a dvěma psy,“ napsal. „Netřeba říkat, že jsem na nic z toho nebyl připraven.“ A tak jeho poslední velká lovestory skončila tak, jak musela – rozchodemPodívejte se v naší galerii na ty, pro které Mathew Perry během let ztratil svou hlavu a přečtěte si o jejich společném příběhu.

Lásky Matthewa Perryho:

Zdroj: kniha Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih, Popsugar