Kdysi sdíleli pokoj, dnes záři reflektorů. Znáte slavné sourozence?

Kate Hudson a Oliver Hudson

Hvězda Na pokraji slávy Kate Hudson a tvář sitcomu Pravidla zásnub Oliver Hudson jsou – aniž by o tom mnozí věděli – oba dětmi herečky Goldie Hawn a Billa Hudsona. Po rozvodu těch dvou byli sourozenci vychováni Hawn a nevlastním otcem Kurtem Russellem. Později se od nich jejich biologický otec veřejně distancoval. Duo nyní spolupracuje pod hlavičkou Kateiny značky aktivního oblečení Fabletics, přičemž její starší bratr Oliver vede pánskou divizi FL2.

Florence Pugh a Toby Sebastian

Florence Pugh má za sebou za posledních pár let několik obrovských úspěchů s filmy jako Midsommar, Little Women a dychtivě očekávaným thrillerem Oppenheimer. Protože vystupují pod odlišnými jmény, pravděpodobně vám uniklo, že její bratr Toby Sebastian je také herec. Jeho asi nejvýraznější rolí byl Trystane Martell v páté sezóně Hry o trůny a nebo ztvárnění operního zpěváka Andrea Bocelliho v životopisném filmu z roku 2017 Hudba ticha.

Jonah Hill a Beanie Feldstein

Jonah Hill v posledních letech ukázal světu, že je schopen excelentně zvládnout jakýkoli žánr. Od bouřlivých teenagerských komedií jako Superbad po vážnější filmy jako na Oscara nominovaného baseballového filmu Moneyball. Hill ale není jediným talentem ve své rodině. Hillova mladší sestra Elizabeth Beanie Feldstein si vysloužila ocenění za svůj výkon z teenage komedii Šprtky to chtěj taky a o dva roky dříve se objevila také ve filmu Grety Gerwig Lady Bird nominovaném na Oscara. Ačkoli každý ze sourozenců používá jiné příjmení (Hillovo příjmení je legálně Feldstein, Hill je jeho druhé jméno), mají tito opravdu silné sourozenecké pouto. Hill si nechal dokonce na počest výkonu jeho sestry v muzikálu Hello, Dolly! uvedeném na Brodwayi udělat tetování Hello, Beanie!

Sourozenci slavných herců a hereček

elle.cz

Emily Deschanel a Zoey Deschanel

Jejich totožné příjmení a pronikavě modré oči jsou pravděpodobně dost jasným vodítkem ke zjištění, že Emily Deschanel a Zooey Deschanel jsou sestry. Očividně. Emily se stala známou díky roli doktorky Temperance Brennan v krimi seriálu Sběratelé kostí a Zooey je herečka, zpěvačka a textařka. Proslavila se především rolí Jessicy Day v seriálu stanice FOXNová holka, za kterou získala tři nominace na Zlatý glóbus, a nominaci na cenu Emmy za film 500 dní se Summerz roku 2009. Byla také polovinou hudebního dua She & Him.

Blake Lively a Robyn Lively

Dlouho předtím, než Blake Lively dostala roli v seriálu Gossip Girl, měla už její starší nevlastní sestra Robyn Lively slušně rozjetou hereckou kariéru. V té době hrála v kultovním filmu Teen Witch a také v populárním seriálu Městečko Twin Peaks. V rozhovoru pro Access Hollywood v roce 2017 sestry prozradily, že jsou navzdory 15letému věkovému rozdílu nejlepší kamarádky a že jejich pouto je pro ně vším. Sestry mají další tři sourozence: sestru Lori, bratra Jasona a bratra Erica. Lori je nejstarší, Blake ze všech nejmladší. Všech pět sourozenců má stejnou matku, talentovou agentku Elaine Lively, a všech pět pracuje v showbussinessu. Tomu říkáme skvělé geny. 

Blake a Robyn Lively

 

Chris Evans a Scott Evans

Chrise známe především jako Steve Rogerse alias Captaina America z ikonických filmů od Marvela. Jeho bratr, Scott Evans, se zase proslavil jako Oliver v telenovele One Life to Live. Pokud sledujete některého z bratrů Evansových na Instagramu, víte, že mají docela klasický sourozenecký vztah, včetně typicky klučičího humoru, kdy na sebe hoši různě vyskakují a děsí se navzájem. Doporučujeme sledovat.

Rooney Mara a Kate Mara

Rooney Mara známe jako drsnou hackerku Lisbeth Salander z filmové adaptace románu Stiega Larssona Muži, kteří nenávidí ženy a díky vztahu s neméně talentovaným partnerem Joaquinem Phoenixem. Její sestra Kate Mara je stejně rozpoznatelná. Hrála například reportérku Zoe Barnes v první sezóně politického thrilleru Dům z karet na Netflixu. Mnoho fanoušků těchto hereček si však obě dost často nespojí. A co je stejně překvapivé jako jejich sourozenecké pouto? Tyto ženy pochází z rodiny, která vládne americkému fotbalu. Rodina jejich matky (Rooneyovi) vlastní Pittsburgh Steelers a rodina jejich otce (Marovi) vlastní New York Giants

Slavná matka, slavnější dcera. Které mladé hvězdy překonaly rodiče?

elle.cz

Rami Malek a Sami Malek

Rami a Sami jsou dvojčata – a jeden druhému si jsou neskutečně podobní. Tím ovšem všechna podobnost končí. Zatímco Rami se vrhl na hereckou kariéru a exceloval například jako Freddie Mercury v Bohemian Rhapsody, jeho bratr se věnuje vzdělávání. Pracuje totiž jako učitel.

Lily Allen a Alfie Allen

V roce 2006 vydala britská popová hvězda Lily Allen píseň s názvem Alfie, ve které úpěnlivě prosila svého líného mladšího bratra, aby si urovnal život a našel si práci. Takže i když si to možná neuvědomují, mohou fanoušci Hry o trůny tomuto songu poděkovat za to, že se evidentně neminul účinkem a získali díky němu jednu z nejpozoruhodnějších postav seriálu. Lilyin mladší bratr Alfie Allen se v roce 2011 připojil k úspěšnému seriálu HBO jako Theon Greyjoy. Za svůj výkon si v roce 2019 dokonce vysloužil nominaci na Emmy. Jeho sestře patří pochopitelně velký dík.

Golden kids: Nejhýčkanější děti slavných párů. Co jim můžeme závidět?

elle.cz

Zdroj: Wikipedia, csfd.cz, bestlifeonline.com