Jennifer Aniston prozrazuje svá největší beauty tajemství

I Jennifer podlehla botoxu

Jenniferletos v únoruoslavila 54. narozeniny, ale na jejím vzhledu to poznat není. Co všechno podstupuje pro to, aby si udržela svůj mladistvý vzhled? V minulosti si nechala udělat plastiku nosu, o které sice nemluví, ale z fotek je patrná. Její nos je užší, subtilnější a má více definovaná nosní křídla. Po dalších korekcích svého obličeje Jennifer sáhla ve chvíli, kdy se přestala „cítit jako ona“. Rozhodla se pro botox a výplně kyselinou hyaluronovou, která dodává stárnoucí tváři plnostkontur a vyhlazený vzhled. Stejně jako její kamarádka a představitelka Monicy z PřátelCourteney Cox, která také propadla kouzlu estetických vylepšení, ale časem uznala, že vypadá spíše hůře, než lépe. „Cítila jsem se rozpačitě, když lidé viděli můj zamrzlý výraz a mžourání,“ popsala svou zkušenost s anti-agingovými zákroky Jennifer.Říkala jsem si: ‚Už to ani nebudu zkoušet‘, protože to prostě nefungovalo,přiznala médiím v roce 2017. „Vypadala jsem kvůli tomu starší, než ve skutečnosti!“ Je skvělé, že je Jennifer v těchto otázkách tak otevřená. Některé jiné hvězdy odmítají přiznat chirurgická vylepšení kvůli jejich negativnímu vnímání a o svém vzhledu stále mlží nebo rovnou neříkají pravdu, ale otevřenost Jennifer Aniston v těchto věcech ji činí komunikativnější a lidštější – což je přesně to, co ženy potřebují číst a slyšet, když se trápí svým vlastním stárnutím, nedostatečným sebevědomím nebo problémy s body image.

Mohlo by se vám líbit

12 osobností o plastických operacích

Vrásky kolem očí? Vrásky na krku? Plastika prsou? Liposukce? V dnešní době jde všechno a přibývající roky řeší s pomocí plastických chirurgů i herečky, jako jsou Nicole Kidman, Julia Roberts nebo Kim Kardashian. Jde jim spíš o přirozený vzhled nebo o naprosto vyhlazenou tvář bez vrásek? ELLE se podívala, co si o plastikách myslí známé osobnosti...
elle.cz

Místo botoxu peptidy 

To, že Jennifer Aniston začala šetřit botoxem a kyselinou hylauronovou ale neznamená, že se začala estetickým zákrokům vyhýbat úplně. Aktuálně si oblíbila peptidové injekce, které jsou alternativou botoxu. Nechává si je aplikovat jednou týdně a jejich účinek si velmi pochvaluje. Peptidové sloučeniny podporují ve stárnoucích buňkách regeneraci. Zvyšují množství kolagenu a elastinu, které zlepšují stav pojivové tkáně a pleť je díky tomu vyhlazená a pevnější. Kromě toho peptidy také transportují výživu do buněk. Vyživené, silnější buňky zůstávají déle zdravé a odolné vůči poškození. Myslím, že v nich je budoucnost,“ tvrdí herečka, která na svůj mladistvý vzhled sbírá jeden kompliment za druhým.

Mohlo by se vám líbit

Vše, co jste chtěli vědět o botoxu a báli jste se zeptat

Poptávka po kosmetických ošetřeních, včetně botoxu a výplní, od začátku pandemie několikanásobně vzrostla. Dermatologové a plastičtí chirurgové tento boom přisuzují online světu a konferencím na Zoomu, ale i delšímu času rekonvalescence doma, který nyní pacienti mají k dispozici.
elle.cz

Luxus za dvě stovky 

Mezi další hereččiny oblíbené procedury patří kyslíkové ošetření pleti a ošetření mikroproudem. Při této proceduře dochází ke stimulaci pleti pulzním proudem, který má pozitivní účinek na obličejové svaly, lymfatický systém a minimalizuje tvorbu vrásek a hyperpigmentace. Po této proceduře je pleť vypnutá, jemnější a má jednotný tón. Když Jennifer nemusí, nelíčí se. Úzkostlivě ale dbá na intenzivní hydrataci. Dodržuje pitný režim, používá hydratační přípravky a neustále u sebe nosí termální vodu ve spreji. V její kabelce byste také vždy našli balzám na rty Lip Care Stick značky Dr. Hauschka. Tyčinka za pouhých 230 korun je jejím know how na hebké, vláčné a hydratované rty.

Kosmetické bizarnosti

Ne vždy ale vše, co komediální hvězda vyzkoušela, bylo trefou do černého. V rozhovoru pro časopis The Wall Street Journal například přiznala, že v rámci touhy po mladistvém vzhledu vyzkoušela třeba kosmetickou masku se spermatem z lososaNejdřív jsem řekla: ,To myslíte vážně? A jak vůbec získáváte lososí sperma?ʽ“ popsala. Lososí sperma je běžnou součástí korejské kosmetiky a jak známo, Korejci jsou v péči o pleť vždy o krok napřed. DNA získaná z lososích spermií – obvykle na etiketách uvedená jako Sodium DNA, HP DNA nebo PDRN – by mohla být klíčem, jak v pokožce zvýšit produkci kolagenu, buněčnou obnovu a udržet pokožku mladistvou a svěží. Ošetření kosmetikou s obsahem lososího spermatu zažívá obrovský boom, ale pravděpodobně to souvisí spíše s tím, že se o něm zmínila právě Jennifer Aniston. Ji samotnou prý příliš neoslovilo.

Mohlo by se vám líbit

Chudinka Jennifer Aniston? Ne, ta nejsilnější žena v Hollywoodu

Hvězdě seriálu Přátelé byl celá léta podsouván mediální obraz chudinky. Podvedená, nucená přihlížet štěstí svého exmanžela a navíc bezdětná. Jennifer konečně promluvila a celému světu vysvětlila, proč není obětí, ale naopak tou nejsilnější ženou v showbusinessu.
elle.cz

Konečně volně dýchá

To, že Jennifer skvěle vypadá, je ale způsobeno i tím, že se skvěle cítí. Veřejnosti svěřila svůj příběh s neúspěšným pokusem stát se matkou a i tím se jí velmi ulevilo. Léta musela čelit kritice za svůj kariérizmus a sobectví, a především spekulacím, proč nemá dítě. Když přiznala, že se o dítě všemi možnými i nemožnými cestami roky pokoušela, ustaly i mediální tlaky a Jennifer konečně mohla volně vydechnout a přestat toto pro ni bolavé téma neustále řešit.

Konec mučení

Herečka přestala také týrat své tělo tvrdými dietami a přehnaným cvičením. Roky byla přísnou vyznavačkou Atkinsonovy diety a dennodenního intenzivního cvičení. I v současnosti jí přes týden zdravě – mezi její oblíbené snídaně patří například avokádo s vejci, k obědu si dá salát nebo kuře či ryby se zeleninou nebo čerstvou pastu. Svačí vařené vejce nebo jablko s mandlovým máslem či ořechy. V neděli si ale dopřává i nezdravé jídlo. Cvičí tak, aby to nebyla pouhá dřina, ale i zábava. „Jsem v lepší kondici než ve dvaceti. Cítím se lépe na těle i na duchu. Všechno je o 100 procent lepší,“ dodala. V jednom bodě si ale přece jen posteskla: Nesnáším, když mi říkají: ,Na svůj věk vypadáš skvěle.ʽ To nemůžu vystát. Prostě řekněte vypadáš skvěle a tečka,“ říká herečka. „Je to takový společenský zvyk, dávat taková označení: No jsi v té fázi, takže na svůj věk… a já ani nechápu, co to znamená,“ poznamenala.

Mohlo by se vám líbit

Madonna pod tlakem: za plastiky sklízí hejty, ale stárnout nesmí

Slaví pětašedesátiny, ale vypadá na třicet. Tvář má vyhlazenou jako o dvě generace mladší ženy, nosí vyzývavé outfity, dává na odiv svou sexualitu a randí zásadně s muži, kteří by mohli být jejími syny. Teď bychom měli říct: Bravo! Madonna taková vždycky byla a zůstává svá i v důchodovém věku. Tak proč ji všichni hejtují?
elle.cz

Zdroj: Elle.nl, hello.com, nypost.com, vanityestetik.com