Jak hubnou Kardashianky?

Khloé Kardashian

Ze všech sester údajně nejkrásnějšího klanu světa byla vždy považována za tu nejméně hezkou. Svou roli v tom údajně hrály ne právě zdravé stravovací návyky. Trollové ji na sítích zásobovali posměšky tak dlouho, až si Khloé řekla dost a rozhodla se všem vytřít zrak. Nejmladší z první generace Kardashianek zhubla neuvěřitelných 40 kilo a užívá si dnes postavu, kterou jí kdekdo závidí. A s ní přišlo i nově nabyté sebevědomí. Svoje hubnoucí tajemství si ale nenechává jen pro sebe. Chce podpořit všechny ženy, které se trápí kily navíc. Ve své reality show Body Revenge jim dokonce pomáhá zhubnout. Co přineslo vytoužené křivky přímo jí?

Každodenní dril

Khloé denně cvičí. Pracuje především s váhami a zařazuje kardio v podobě skákání přes švihadlo nebo běhání do kopce se závažím. Ráda také chodí do sauny, aby vypotila z těla toxiny. Jí šestkrát denně, aby nepocítila hlad. Sladké limonády, které milovala, se postupně naučila nahrazovat vodou. Kromě toho má v lednici stále čerstvou, nakrájenou zeleninu a ovoce. Jen tak dokáže, když ji přepadne hlad nebo chutě, sáhnout po zdravé svačině a ne po pytlíku chipsů jako kdysi.

Koláč? Klidně

K snídani si dává proteinové smoothie z banánů, bobulovitého ovoce a mandlového mléka. Dopolední svačina je v režii sladkého ovoce. Na oběd si Khloé prý nejčastěji dopřává kuřecí maso a zeleninový salát a k odpolední svačině si servíruje zeleninu s dipem nebo hummus s okurkou. Po 14. hodině odpolední se snaží vynechávat sacharidy, ale občas udělá výjimku s batáty nebo rýží k večeři. K nim zařazuje rybu nebo fazolky edamame. Když potřebuje v dietě přitvrdit, úplně vynechá mléčné výrobky a nahradí je rostlinnými produkty. Díky tomu se jí údajně podaří zhubnout třeba 5 kilo za dva týdny. A co když se neudrží a zhřeší?„Pokud máte chutě, neměli byste se tím stresovat – jde o střídmost. Pokud prahnu po kousku koláče, dám si ho. Další den cvičím tvrději, ale neomezuju se,“ přiznala Khloé.

Gunnar Peterson: Kat, kterému vděčí za božský zadek Kardashianky i JLo

elle.cz

Kim Kardashian

Její křivky se staly předmětem specifických přání mnoha žen v ordinacích plastických chirurgů. I fitness trenéři museli sestavit speciální cvičební plány, které by jejich klientkám zajistily uzounký pas a k tomu neúměrně velký, leč extrémně pevný zadek. Její postava se stala tělesným kultem. Je pochopitelné, že Kim, jako zakladatelka tohoto kultu je přímo povinovaná udržovat své křivky v té nejlepší formě. Vzpomeňme si na její hubnutí do ikonických šatů Marilyn Monroe, kterým si vysloužila pozornost médií a ostrou kritiku fanoušků přihlížejících na jejím videu tomu, jak se do šatů snažila vtěsnat (a uvědomme si, že některé hubnoucí počiny celebrit jsou skutečnými extrémy).  Proto také spolupracuje s nejlepšími osobními trenéry, nutričními specialisty, kuchaři a i když to nikdy nepřiznává, také s plastickými chirurgy. 

Dispciplinovaná Kim

Kim šestkrát týdně vstává před šestou ranní a její cesta vede do posilovny nebo na společný trénink s trenérkou a se sestrami. Mezi ženami rodiny Kardashian-Jenners není prý totiž žádná, která by svou postavu zanedbávala. „Je super zodpovědná, nikdy žádný trénink nezruší. Tvrdí, že musí cvičit, protože je to součást jejího života. Má naprosto dokonalý mindset,“ zmínila se o Kim trenérka Melissa Alcantara. Kimin trénink trvá většinou 90 minut a je z 85 % zaměřený na budování svalové hmoty, zbylých 15 % tréninku tvoří kardio. Čím více svalů bude Kim mít, tím více jí budou svaly spalovat energii z jídla.

Na vlně veganství

Co se týká jídelníčku, Kimin denní kalorický příjem se pohybuje mezi 1500 – 1800 kalorií. Zatímco dříve Kim jedla ryby, drůbež a další druhy masa, v únoru 2020 oznámila, že přechází na rostlinnou stravu. Stala se dokonce tváří americké značky masových náhražek Beyond Meat. Díky jejím příspěvkům na sociálních sítích víme, že její snídaně se často sestává z chia pudinku, smoothie či ovesné kaše, popřípadě veganské klobásy. K obědu má ráda falafel s rýží a salátem, veganské maso se salátem nebo rostlinné tacos. V době večeře se obvykle drží zeleniny a jiných nezpracovaných potravin. Ačkoli má prý Kim údajně lepší metabolismus než její sestra Khloé, snaží se až na výjimky, jako byla pizza party po Met Gala, téměř nehřešit.

Vztahy mezi sestrami Kardashians: kdo s kým táhne a kdo si nerozumí?

elle.cz

Zdroj: Elle.com, stylecraze.com, bodynadsoul.com.au, usmagazine.com, rachelattard.com, stylecraze.com, lifee.cz