Princ William má nový titul. Stal se nejvíc sexy holohlavým mužem roku

Titul podložený vědou

Není to sice tak prestižní titul jako ten, který ho čeká v budoucnosti, ale počítá se. A jeho vítězství je dokonce vědecky podloženo, nikdo tedy nemůže protestovat, že za ním stojí Williamův PR team nebo mocná chapadla královské rodiny. Studie provedená agenturou Reboot SEO zohlednila faktory jako zlatý řez obličeje, což je matematický vzorec určující souměrnost, a tím také co nejbližší přiblížení se ideálu krásy. Dále se zaměřila na přitažlivost hlasu na základě toho, jak blízko je průměrná frekvence jejich hlasu předpokládanému ideálu 96 Hz, což je o něco méně než mužský průměr. A posuzován byl také na počet internetových vyhledávání plešatých krasavců ve spojitosti s výrazy „nahý“ nebo „bez košile“. Dalším z kritérií byl prý také lesk pokožky hlavy. Celkově všechna kritéria vytvořila indexové skóre 10.

Catherine, jsi crazy! Princ William nemá pochopení pro sport své ženy

elle.cz

Slušná konkurence holohlavých mužů

Princ William si zajistil první místo s působivými 9,88 body, těsně za ním se umístil Vin Diesel s 8,81 body. Jason Statham si svým sex-appealem zajistil pozici třetí. Výzkumníci zjistili, že 38letý vévoda z Cambridge byl v blozích, zprávách a stránkách nalezených prostřednictvím vyhledávání Google popsán jako „sexy“ 17,6 milionkrát. Královské výsledky vyhledávání porazily také Dwayna „The Rock“ Johnsona, Jeffa Bezose, Michaela Jordana či Mikea Tysona. Ve studii byli také zmíněni Bruce Willis, Floyd Mayweather, John Travolta a dokonce také Vladimir Putin.

Kate a William nám dali nahlédnout do svého domova

elle.cz

Reakce? Bouřlivé

Zveřejněné výsledky vyvolaly na sociálních sítích bouřlivé reakce, které úctou vůči budoucímu králi zrovna neoplývaly. „Kdo ho zvolil? Jeho oblíbená tetička?“ zněl jeden z uštěpačných komentářů na účet Williamova vítězství. „Stanley Tucci nebo Denzel Washington zemřeli, že vyhrál William?“ ptá se jiný komentující. Další se lakonicky ptá: „A to byl jediný plešatý chlap, který na světě zbyl?Sám Dwanye Johnson vtipně výsledky okomentoval příspěvkem na svém účtu na sociální síti X: „Jak se sakra tohle mohlo stát – když má Larry David ještě puls? Svou porážku tak vtipně skryl za upozornění na jinou hereckou hvězdu s plešatou hlavou.

Dvojí vnímání princezny Diany: Jaká doopravdy byla Lady Di?

elle.cz

Sexy princ William

Princ William se přitom nedostal do vedení žebříčku atraktivnosti poprvé. Je vysoký, štíhlý, má příjemný hluboký hlas a jemnou pleť. Spolu s jeho uhlazenými a gentlemanskými způsoby chování a rodinným původem z něj tento mix vlastností vždycky dělal žádaný objekt ženského zájmu. Dokud měl navíc ještě vlasy a svou špinavě blond hřívou velmi připomínal princeznu Dianu v mužské verzi, ženy po celém světě po něm doslova šílely. William jim dal ale hned dvakrát důvod k pláči – poprvé když se zasnoubil s Kate Middleton, podruhé, když se mu na hlavě začalo objevovat kolečko řídnoucích vlasů. Evidentně pro něj ale postupná ztráta vlasů neznamenala ztrátu sex-appealu.Titul nejvíce sexy plešatého muže světa pro rok 2023 je jasným důkazem.

Princ William a jeho proměny v čase:

Zdroj: People.com, metro.co.uk, Instagram, Twitter/X, Reboot Online