REKLAMA

10 důvodů, proč začít cvičit v karanténě

REKLAMA

Stav nouze způsobený pandemií kvůli šíření nemoci Covid-19 stále trvá a my vymýšlíme, jak s časem stráveným doma co nejlépe naložit. I přes to, že nepatříte do skupiny fitness holek, měly byste cvičení doma vyzkoušet. Nezabere vám tolik času a výsledky budou omamující. Vyplavené endorfiny jsou totiž velmi návykové. Pokud patříte do skupiny zapálených sportovkyň, přijměte výzvu v podobě intenzivních tréninků od světových odborníku. YouTube je videí o cvičení plný, ale pokud i tak tápete, doporučujeme se inspirovat tímto článkem – ZDE.

 

Proč byste měla právě vy začít domácí trénink?

Fitness centra jsou zavřená, a ještě nějakou dobu budou. Ach jo.

Obecně máme teď méně pohybu, proto se každý krok navíc počítá. A to nejen na trase od ledničky k Netflixu.

Co si budeme nalhávat. Doma toho víc sníme a výčitky z ulovených pamlsků nám pak nedají spát. Spalte o pár kalorií navíc a vaše guilty pleasure je dovoleno. Možná i žádáno.

Bude vás to bavit! Pusťte si své oblíbené písničky a rozjeďte to. Vyskákejte ze sebe všechny ty nervy, které vám současná situace způsobila.

Karanténa bude ještě chvíli trvat. Je tedy dost možné, že půjdeme rovnou do plavek, a to bez cvičení prostě nechcete.

Říká se, „ve zdravém těle zdravý duch“. I když je tato fráze už dost ohraná, je na ní tolik pravdy! Nejenže budete víc v kondici fyzické, ale i psychické. Na videokonferencích budete vypadat spokojeněji a na vaše blízké budete milejší. 

Utvoříte si návyk, který budete po pár dnech aplikovat skoro automaticky. Kdo by si nepřál cvičit na autopilota!

Ukažte svým blízkým, jak jste cílevědomá. Váš partner nebo děti asi budou koukat, když jim svou disciplínu a pevnou vůli ukážete v přímém přenosu. Díky jejich kontrolnímu pohledu navíc nemáte šanci podvádět nebo se flákat.

Budete šťastnější a více sexy. Místo vytahaných mikin začnete cvičit ve sportovní podprsence a z vašeho břicha se stane neprůstřelný štít. Nedostanou vás ani dvoudílné plavky.

Při ranní józe se neuvěřitelně zklidníte a pozdější odpovídání na e-maily půjde bez bolavých zad mnohem snadněji. Vlastně všechno vám půjde tak nějak snadněji.

cara
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Roční předplatné ELLE tentokrát s luxusními produkty z řady The Ritual of Karma. Nechcete přijít o žádné nové číslo vašeho oblíbeného magazínu? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA