Tyto značky doplňků stravy musíte znát

Kolagen k snídani, betakaroten k obědu, ájurvédské bylinky k večeři. Neskládá se váš jídelníček z těchto chodů? Nelekejte se, nahradit pestrou a vyváženou stravu rozhodně nemají. Naopak ji harmonicky doplňují, aby pro vaše tělo byla tím nejlepším lékem. V poslední době se také rozmohl trend kolagenů. Na trhu jich najdete obrovské množství, jak ale vybrat ten nejvhodnější? My vám představíme značky doplňků stravy, které byste neměli minout.

ev

Ecce Vita

Téměř dvacet let působí tato česká společnost v oblasti přírodní medicíny. Zaměřuje se  na téměř kouzelné účinky bylinek a dodává je v organické kvalitě. Navštívit jejich kamennou prodejnu je zážitkem, který povede k vašemu zdravějšímu i krásnějšímu já.

Nejoblíbenější produkt: Triphala – celosvětově známá ájurvédská kombinace tří ovocných plodů Amalaki, Haritaki a Bibhitaki, které napomáhají vylučování, činnosti jater a normální činnosti gastrointestinálního traktu.

cara
sm

Smyssly

Pravděpodobně znáte tuto českou značku kosmetiky, jež kombinuje sílu přírody s nádherným designem. Nyní představila i svůj první doplněk stravy, který sama vyvinula. Není na čase si ho blíže představit?

Nejoblíbenější produkt: Mořský kolagen – naleznete v něm pouze hydrolyzovaný čistý rybí kolagen a další aktivní látky, žádnou směs kolagenu, tuků, cukrů purinů či dokonce pozůstatky antibiotik. Jeho účinky navíc prokazují klinické testy, v nichž účastníci po 12 týdnech zaznamenali zpevnění kůže až od 26,6 %, sjednocení barevného tónu pleti o 15 % a rozjasnění pleti o 10 %.

cara
im

By Anna Brandejs

Značku By Anna Brandejs založila Anna Brandejs, která doplňky stravy sama vyvíjí. Proč? Každý pro sebe chceme to nejlepší. A když Anna Brandejs na trhu nenašla nic, co by její náročné požadavky uspokojilo, rozhodla se vyvinout vlastní doplňky stravy. „Když už dám dohromady perfektní kombinaci a seženu prvotřídní suroviny, proč bych se o výsledek nepodělila,“ tvrdí.

Nejoblíbenější produkt: Immunity – je nabitý látkami, které přispívají ke správnému fungování imunitního systému, jako je lipozomální vitamin C a extrakt z kořene kurkumy. Navíc v něm najdete extrakt z černého pepře, který zvyšuje účinnost výše zmíněných látek.

cara
oo

Oslo Skin Lab

Společnost Nordic Health, pod kterou Oslo Skin spadá, je zastoupena nejen v rodném Norsku, ale i Švédsku, Finsku, Dánsku, České republice a v Nizozemsku. V Oslo Skin Lab jsou přesvědčeni, že plnohodnotná péče o pleť začíná uvnitř. Věří, že kvalita a stav vaší pokožky mají nemalý vliv na to, jak se každý den cítíte. Spolupracují s vědeckými pracovníky i s odborníky na péči o pleť a hledají alternativy k některým drastickým a invazivním kosmetickým procedurám.

Nejoblíbenější produkt: THE SOLUTION™ Anti-wrinkle collagen – neochucený kolagenový prášek, který díky svému složení napomáhá ke zvýšení pružnosti pokožky, jejímu vyhlazení a zjemnění vrásek. The Solution™ můžete smíchat s jakýmkoli jídlem nebo pitím.

cara
gp

GP Nutrition

GP Nutrition je kolekcí prémiových nutričních programů, které byly představeny výživovou expertkou Gabrielou Peacock. Gabriela dokázala skloubit zkušenosti profesionální modelky s odbornými znalostmi v oblasti nutriční terapie, a zákazníkům tak nabízí na míru vytvořené nutriční programy, jež řeší náročný životní styl dnešní doby.

P. S. Jejích služeb využívá i královská rodina.

Nejoblíbenější produkt: Slim me MAX – jedná se o zdokonalenou verzi jejich nejprodávanějšího plánu Slim Me. Nápojový prášek s obsahem sicilského citronu, termogenních živin a rostlinných bílkovin vám dodá přesně ty látky, které potřebujete k dosažení maximálních výsledků. Jen za pět dní.

ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA