Co o vás vaše erotické sny skutečně vypovídají?

Hned na začátku vás uklidníme. To, že se vám zdá o způsobu milování, který se vymyká vašim běžným sexuálním preferencím či o někom, s kým by sex v reálném životě znamenal pořádný problém, ještě nutně neznamená, že po něm podvědomě toužíte. Je totiž pravděpodobné, že spíše než fyzická přitažlivost se do vašeho snu promítl obdiv či zalíbení vůči nějaké charakterové vlastnosti vašeho milence nebo přání vnést do života chybějící aspekt. Přestaňte se tedy nyní na okamžik červenat a pojďte se s námi podívat na situace, ve kterých se můžete v říši snů ocitnout, a to bez ohledu na to, jak poctivý, dobrý a morální člověk jste ve skutečnosti.

Sex s cizincem

Spustila jste se ve snu s někým, koho jste nikdy neviděla, nebo koho znáte od vidění, a samotnou vás vaše fantazie překvapila, protože fyzicky vás ona osoba nepřitahuje? Zaměřte se na výraznou vlastnost, kterou ve vašem snu měla, či pocit, který z ní vyzařoval, a hledejte v něm symboliku. Byl-li váš milenec samý sval, možná vy sama toužíte po síle a schopnosti poprat se s těžkými situacemi. Možná se chcete ve skutečném životě obklopit silnými osobnostmi, nebo se v jejich společnosti již nacházíte.

Sex s vaším nadřízeným

Zdálo-li se vám o milování s vaším šéfem, přestože váš vztah byl vždy profesionální, je jednoduše možné, že to není on, kdo vám imponuje, ale jeho postavení, schopnosti a dovednosti nebo respekt, který v zaměstnání má. Pravděpodobně byste v zaměstnání místo románku ocenila více pravomocí a samostatnosti nebo se dočkala povýšení.

Mohlo by se vám líbit

Jak si užít dokonalý sex i s nedokonalými křivkami

Málo světla, volnější košilka, vhodně zvolená poloha… také se takto připravujete na sex, aby partner neviděl vaše křivky? Podobně se omezuje spousta žen na celém světě. A víte, že je to zbytečné? Takhle si užijete sex naplno, i když nemáte BMI 18.
elle.cz

Sex s kamarádem

Sen o intimnostech s někým z vašich přátel většinou reflektuje, jakým způsobem se vám s nimi, například v posledních dnech, povedlo propojit či jak byste si přála, abyste se propojili. Pátrejte v paměti, zda mezi vámi proběhl nějaký důležitý rozhovor nebo váš vztah nabral nový vývoj. Stejně tak se takto ve snu může objevit váš záměr kontaktovat kamaráda, kterého jste delší dobu neviděla a chybí vám.

Sex v koupelně

Koupelna je místo, kde očišťujete své tělo, zdá-li se vám, že se v ní oddáváte vášnivým chvilkám, zamyslete se, zda neexistuje ve vašem životě něco, čeho byste se rádi zbavili nebo co byste rádi vyřešili. Osoba, se kterou se ve vašem snu milujete, pak může představovat vlastnost nebo způsob, který by vám v tom pomohl.

Mohlo by se vám líbit

Sex jako zrcadlo: Vaše rituály o vás prozradí mnoho

Možná jste v sexu zdrženlivá, možná jste naopak až příliš iniciativní. Třeba vám ložnicové hrátky vůbec nic neříkají, anebo bez nich naopak neumíte žít. Erotické zvyky na vás prásknou hodně věcí. Chcete vědět, co znamenají?
elle.cz

Sex na veřejnosti

Jako vždy, i zde je užitečné zkusit se rozpomenout na všechny okolnosti a pocity, které vaše snění provázely, a hledat souvislosti. Nechybí vám v každodenním životě pocit docenění nebo ujištění ze strany vašeho okolí? A co osoba, se kterou se milujete? Může představovat to, co byste chtěli, aby na vás druzí viděli?

Sex v kuchyni

Kuchyně je pro většinu lidí místem, kde se potkává tvořivost a potrava, v přeneseném významu tedy sex v kuchyni znamená, že pracujete na něčem, co je pro vás osobně důležité, co vás naplňuje a posouvá. Váš milenec pak opět může představovat vlastnost, okolnost nebo způsob, které by dokončení vašeho projektu pomohly nebo které byste v sobě potřebovali najít. Která to je, zjistíte, položíte-li si otázku: Co bych v reálném životě musela udělat, abych se s tímto člověkem propojila?

Mohlo by se vám líbit

Co všechno řeč těla prozradí při sexu?

Řeč těla, jakou používáte, prozradí o vašem milostném vztahu víc, než si možná myslíte. I při sexu totiž nevědomky dáváte vědět, co máte ráda, co se vám líbí a co od svého partnera vlastně očekáváte. Stačí, aby se naučil číst mezi řádky…
elle.cz

Zdroj: sleepfoundation.org, mindbodygreen.com, healthline.com