SNCTM: Znáte nejluxusnější místo hříchu na světě? Tak to chodí uvnitř

Co se stane v SNCTM, to tam také zůstane

Pro nezasvěcené se SNCTM (vyslovováno „sanctum“) stalo fenoménem a tento konkrétní typ high end sexuální party se stal bleskově trendem. V New Yorku, Los Angeles a Londýně se na celých patrech pětihvězdičkových hotelů nebo v luxusních soukromých loftech pořádaly maškarní orgie. Mužští návštěvníci pracovali v byznyse s financemi nebo realitami a ženy byly krásné a nevyhraněně bisexuální. Na jednom místě se scházelo enormní množství na míru šitých šedých obleků a tolik spodního prádla Agent Provocateur, které stálo více než měsíční nájem. Lidé byli čím dál posedlejší svou image a bohatstvím. SNCTM dosáhlo úspěchu v době, kdy se „etická nemonogamie“ stala další společenskou touhou. Šeptalo se tehdy, že členy klubu se kromě boháčů z burzy a vyvolených krásek stávají také mnohé celebrity, např. Gwyneth Paltrow. Každý, kdo se ale stal členem klubu, musel podepsat smlouvu o mlčenlivosti. Cokoli se tedy v klubu SNCTM stalo, zůstalo v rovině neoficiální šeptandy.

Senzory sex: Nový druh vášní, nebo jen terapeutický blud?

elle.cz

Zážitky pro jedno procento

Damon se rozhodl vytvořit „sexuálně transcendentní zážitky pro jedno procento“. Ne, že by dnes sexuální večírky neexistovaly, ale tento specifický druh večírků byl tehdy naprosto výjimečný. Tehdejší roky byly ve znamení vzniku fenoménu sugar babies (a daddys, samozřejmě), změnila se ekonomika, vycházelo Padesát odstínů šedi a do kulturní konverzace vstoupila nemonogamie. SNCTM všem připadal nesmírně převratný a vzrušující. Kdyby teď někdo řekl: „Rozjedu koncept špičkového sexuálního klubu pro smetánku,“ odpovědí by pravděpodobně bylo: „A koho to ještě zajímá?Tehdy ale bylo dostat se dovnitř nadlidským úkolem. Pokud jste neměli na bankovním účtu miliony a nemohli si dovolit zaplatit roční členství v závratné výši 1,8 milionu korun, nebyla téměř žádná šance se do tohoto klubu probojovat. Kromě toho museli každého nového uchazeče o členství schválit ti, kteří již členy byli.

Vstup jen s maskou

Damon Lawner SNCTM v roce 2019 prodal a v podcastu Sanctum Unmasked postupně odhaluje informace o tom, co se v klubu odehrávalo. V rozhovorech Lawner, jeho žena Melissa a mnoho lidí ze světa SNCTM vypráví podivné sexuálních příběhy a o lidech v jejich pozadí. A jak to v takové klubu vlastně chodilo? Do místa konání party klubu SNCTM byl členům vstup povolen pouze v luxusním formálním oblečení, pod nímž se samozřejmě skrývalo krásné spodní prádlo. Návštěvníci také nosili masku, aby jejich identita zůstala neprozrazená. Když dorazili na tajné místo konání party, ať už to bylo v New Yorku, Londýně nebo v Moskvě, ochranka jim pomohla vystoupit z vozidla a doprovodila je ke vchodu. U něj další člen týmu zkontroloval jména na guestlisu a oprávnění hostů vstoupit. Jestliže vše bylo v pořádku, směli hosté dovnitř – většinou do luxusního soukromého penthousu nebo pronajatého patra špičkového hotelu. Po kontrole zbraní a dalších zakázaných věcí je osobní hostitel doprovodil k soukromému stolu, kam ihned přinesli jejich oblíbený drink. Pak na řadu přicházely modelky oblečené v luxusních kostýmech, které se staraly o program a zábavu hostí.

Sex jako hra: Neslušné nápady, které okoření váš milostný život

elle.cz

Dotýkat se jen se souhlasem

V SNCTM bylo vždy železným pravidlem se zeptat předtím, než se druhého dotknete. Pokud zazněl souhlas, vypuklo sexuální šílenství. Lidé z vedení společnosti spali se zaměstnanci a účinkujícími, umělci spali s hosty. Večírky byly obklopeny atmosférou „může se stát cokoliv“, ale často tomu tak bylo pouze tehdy, pokud si za to byli hosté ochotní ještě připlatit. V klubu byly vždy profesionální společnice i sugar babies připravené plnit přání za štědrý obnos nebo luxusní dárek. Kromě toho se v SNCTM pohybovali také „modelové atmosféry“. Zaměstnanci a zaměstnankyně klubu, performeři odění v sexy kostýmech, prádle nebo také úplně bez nich, kteří měli za úkol se pohybovat po klubu a rozdmýchávat sexuální napětí. Někdy docházelo také k dražbám performerek. Říkali tomu aukce otrokyň. Účinkující stála nahá a dražitel přijímal cenové nabídky od hostů, kteří se aukce účastnili. Některé z vydražených umělkyň byly prodány za více než 10 000 dolarů a vítězi dražby dělaly na daný večer společnost. SNCTM darovalo část vydražené sumy organizaci proti obchodování s lidmi a také účinkující dostaly svůj díl výdělku. Spousta lidí tehdy do klubu chodilo hledat novou zkušenost. Ať už to byl únik z monogamního svazku, netradiční sexuální styk nebo peníze.

elle.cz

Zdroj: elle.com