The best of BARBECUE

 

Lahodné osvěžení

Nealkoholická novinka Cool Rybíz a limetka dodá šťávu vašemu létu! Všech sedm příchutí Cool nealko je tak díky alk. 0,0% obj. tím nejlepším osvěžením! 

19,90 Kč 

www.staropramencool.cz 

 

Staropramen Cool

 

Lahodná nálož

Ať je maso zase Maso! Nejlepší MASO! z českých etických chovů nově objednáte na Rohlíku, až před vaše dveře. Hovězí pochází z mladých býků plemene čestr, vepřové je z plemene Duroc.

www.rohlik.cz 

 

 

Rohlík

 

Esence chutí  

Bez ní se žádné barbecue neobejde, je to symbol komplementárních chutí! Objevte novou Coca-Cola Zero Sugar, ta vás dostane svou lahodnější, jemnější a více osvěžující chutí, a to stále bez cukru a kalorií. 

www.coca-cola.cz 

 

Coca Cola

 

Sladká tečka

A co sladká tečka? Ta je přeci nepostradatelná! Džemy Darbo All Natural vycházejí ze staré rodinné receptury. Stejně jako tehdy používáme pouze vysoce kvalitní ovoce, které se jemně zahřívá a míchá, čímž si zachovává svou přirozenou chuť. Vysoký obsah ovoce také zajišťuje, že naše džemy poskytují nezapomenutelný chuťový zážitek. 

www.darbo.at

 

Darbo

 

Chuť exotiky 

Legendario Elixir de Cuba – legendární kubánský rum, který vyniká svou bohatou a sladkou chutí. Zaujme vás svou jantarovou barvou a intenzivním aroma rozinek. 

0,7l, 469 Kč 

www.bartidashop.cz 

 

Legendario

 

Zábava pro nejmenší

Zabavit ty nejmenší je i není problém. Jen musíte mít ty správné „zbraně“. Kitten Catfé je sběratelský projekt značky WORMELEN roztomilá kočička se 4 módními doplňky v kelímku určitě potěší. Posbírejte 24 různých kočiček!

249 Kč

www.bambule.cz 

 

WORMELEN

 

Dárek od hosta 

A pokud se chystáte navštívit barbecue kamarádky, uděláte radost jí a jejím dětem, když přinesete něco, co se bude v září hodit. Školní set Boho české značky Baagl obsahující ergonomický batoh s anatomicky polstrovanými zády, penál s rozvrhem a sáček na obuv a doplňky. 

www.baagl.cz 

 

Baagl