ELLE & Book Therapy: co si přečíst v červenci

Chystáte se na dovolenou do zahraničí nebo raději dáváte přednost českému létu, malinám a meruňkovým knedlíkům? Jelikož milujeme obě varianty, připravili jsme pět knížek, které vás budou inspirovat, ať už jste doma, na chalupě, na horách nebo v luxusním resortu.   

book therapy

Stay Overnight

Pokud pro přespání v cizích městech vyhledáváte zajímavá a nevšední místa, tak vás bude tahle knížka stoprocentně bavit. Architekti v ní ukazují různé možnosti, jak mohou být kostely, sklady nebo kanceláře přeměněny na hotel. Jde o zajímavý způsob, jak hostům nabídnout autentický zážitek a zároveň omezit rozrůstání měst a zachovat originalitu historických budov. A to chceme. 

cara
book therapy

How to travel

30 geniálních esejů, díky kterým zjistíte, jak si cestování ještě lépe užít. Mezi nimi najdete i řadu kvízů a praktických cvičení, jež vám pomohou přemýšlet o tom, co jste se naučili. Velká zábava!

cara
book therapy

The Natural Home

Milujete-li neutrální barvy, minimalismus a přírodní materiály, tak se z novinky od slavného kreativního ředitele a stylisty Hanse Blomquista zblázníte. Každá stránka knihy vyzařuje takovým klidem a pohodou, že si půjdete okamžitě koupit čerstvou kytku do vázy, nové prostírání nebo povlečení na postel. #chcemetovšechnodomateďhned

cara
book therapy

Calligraphy & Lettering

Až budete psát rodině a kamarádům pohledy, tak odteď stylově. Ať to zase nemáte načmárané jako obvykle…

cara
book therapy

Every Day is Saturday

Více než 100 krásných receptů, díky nimž se budete i v úterý cítit jako v sobotu. Ideální pro rodinu, která si chce užít piknik, líné neděle i neformální večeře s přáteli.

P. S.: The New York Times a Bon Appetit ocenily tuto knihu jako Nejlepší kuchařku pro jaro 2019.

P. S. 2: Nezapomeňte autorku Sarah Copeland sledovat na Instagramu. Budou se vám sbíhat sliny. @edibleliving

book therapy

EBC promo