ELLE & Book Therapy: co si přečíst v měsíci říjnu

Co pro vás znamená LUXUS? Nákup tenisek Balenciaga, pořádně se vyspat, koupit si kvalitní povlečení, být doma s rodinou nebo mít konečně klid v hlavě? V říjnu jsme pro vás vybrali pět knih, které na LUXUS nahlížejí z mnoha pohledů. Užijte si je!

Book Therapy

The New Luxury: Defining the Aspirational in Age of Hype

Co je „nový luxus“? Jaké jsou spotřebitelské hodnoty v 21. století? Na to vám dají odpověď mistři jako designér Kim Jones, hudebník Hiroshi Fujiwara nebo Alexandre Arnault, syn předsedy LVMH, který už od pětadvaceti řídí LUXUSNÍ značku Rimowa a díky spolupráce s Supreme, Off-White a Fendi má velký vliv na rozvoj digitální strategie LVMH. Pokud je móda váš život, tato kniha na vašem konferenčním stolku chybět nemůže. Napište si o ní Ježíškovi raději už teď.  

cara
Book Therapy

150 Restaurants You Need to Visit Before You Die

Proč neoslavit výročí nebo narozeniny stylově v jedné z nejlepších restaurací světa? Zabookujte stůl a letenky, zabalte nejLUXUSnější šaty, boty, rtěnku, parfém a jedeme. Tyto kulinářské hotspoty slibují jedinečný zážitek, na který do smrti nezapomenete. A o to tu jde. 

cara
Book Therapy

Emotional First Aid Kit

Když vám nebude stačit První pomoc od Bachovek sáhněte po této skvělé novince od The School of Life. Papírová „lékárnička” je velký pomocník na všechna citová trápení. Najdete v ní dvacet pohotovostních rad, které se týkají přátelství, lásky, práce, ale i sexu. PS: nezapomenťe na jednu věc - každý problém má řešení. A když na ten svůj nestačíte, nestyďte se říct o pomoc. Za ten luxusní pocit uklidnění to pak stojí!

cara
Book Therapy

New Nordic Houses

Až si v knize prohlédnete více než čtyřicet skandinávských nejinovativnějších venkovských domů a chat s krby, budete mít chuť se zamotat do luxusně měkké šály, dát si vanu nebo si zajít do sauny. Udělejte to všechno. A taky si co nejdřív pronajměte chatu na severu. Uvidíte, že to následně oceníte jako jeden ze svých nejlepších nápadů v životě. 

cara
Book Therapy

From Oven to Table: The Art of Sheet Pan Recipes

Je snad něco luxusnějšího než čerstvě upečený koláč, který vám provoní celý byt? V této kuchařce najdete 50 slaných i sladkých receptů, které bez námahy upečete v troubě, což vám ušetří drahocenný čas na další věci. Třeba čtení knížek s vašimi dětmi? Vyzkoušejte tymiánovou rybu, křupavou rajčatovou bruschettu nebo vynikající pizzu s hroznovým vínem. Popadněte roli pergamenového papíru a zbytek se o sebe postará… Knížku fotila Viola Minerva Virtamo, kterou musíte začít sledovat na Instagramu ZDE. Má ho překrásnej.  

cara
Book Therapy

EBC promo