REKLAMA

Kam o víkendu za zábavou? Vyrazte do autokina!

REKLAMA

Hvězdy nad hlavou, vedle vás krásná žena a na plátně oblíbení hrdinové rozehrávající romantický příběh. I tak může vypadat jeden z večerů blížícího se víkendu. S tím rozdílem, že neusednete do sedaček multikina, ale do svého auta. Už před 87 lety se takhle bavili v Americe, když s ojedinělým projektem přišel milovník filmů a fanda do aut Richard Hollingshead. Tehdy natáhl plátno mezi dva stromy, za něj umístil reproduktory, před ně zaparkované auto s projektorem a když jakž takž doladil kvalitu zvuku a vymyslel, jak rozestavit auta tak, aby každé mělo dobrý výhled na plátno, měl patent na autokina v kapse. 

Autokino, které vyroste o víkendu na okraji Prahy u Letiště Václava Havla, bude rozhodně na jiné úrovni. Díky moderním technologiím bude zvuk promítán přímo pomocí FM pásma do vašich autorádií a vy si tak můžete vychutnat jedinečný zážitek pohledu na svůj oblíbený film. Organizátoři věří, že v čase bez multikin a kulturních akcí tím malinko přispějí k tomu, aby vám udělali radost. 

Přijměte proto pozvání do hygienicky nejméně závadného zážitku v době krize. Není to dokonalé, ale je to jedinečné. Kinoautopraha startuje tento víkend! Pořadatelé se snažili, aby poměr cena/výkon byla únosná a věří že budete všichni ve voze spokojeni jak se samotnou projekcí, tak s organizací a dobrým pocitem z celého projektu. Kromě kulturního zážitku navíc slibují i zážitek kulinářský v podobě občerstvení. 

A pravidla? Ta jsou samozřejmě v souladu s bezpečnostními opatřeními kolem koronavirové nákazy. Například dovolují maximálně dva dospělé ve voze a případné děti, tedy jednu rodinu. Rozestupy mezi vozy dva metry, zákaz vycházení z vozů, nebo zákaz stažené střechy u kabrioletů. 

Program

Pátek 24. 4.

20:30 – Pulp Fiction

Sobota 25. 4.

20:30 – Samotáři

23:30 – Ikarie XB 1

Neděle 26. 4.

20:30 – Pátý element

Autokino
cara
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA