PODCAST ELLENESS: s influencerkou Zuzanou Stráskou o módě i mateřství

V tomto díle ELLEness podcastu si Zorka pozvala k mikrofonu svou kamarádku, modelku, módní ikonu a fashion influencerku Zuzanu Stráskou. Protože obě krásné ženy sdílí vášeň pro módu, estetično a také mateřské zkušenosti, bylo si opravdu o čem povídat. Ačkoli je pro Zuzku, která je maminka malé Emmy a ještě menšího Maxe, nyní na prvním místě především péče o ně dva, nepřestává plánovat a realizovat zajímavé módní projekty a zásobovat svůj Instagram módní inspirací.

Zuzka od modelingu přešla plynule k módě na instagramové platformě a velmi si tento přechod pochvaluje. Podle ní přišel v pravý čas a dává jí možnost stále dělat to, co má nejraději – tvořit vizuálně hezký obsah, fotky, kampaně a spolupráce. V rozhovoru se rozpovídala o tom, jaký má k módě odjakživa vztah, jak dlouho jí trvalo vymyslet styl jejího feedu i jak přistupuje ke svým sledujícím. Zavzpomínala na to, co nejlepšího i nejhoršího ji v modelingu potkalo a poodkryla své podnikatelské plány do budoucna, až děti povyrostou.

Zuzana je právem považována za jednu z nejvkusněji oblékaných českých žen. Jejími barvami jsou především béžová a krémová a základními kousky jejího šatníku jsou rovné džíny a milovaná saka. I když tvrdí, že je její boty, kabelky a outfity už brzo vytlačí z bytu, prosazuje kapsulový šatník a radí svým followers jak a co kombinovat, aby mohli jít cestou minimalismu a přesto drželi krok s aktuálními trendy. Naznačila, že by se v budoucnu módnímu poradenství chtěla věnovat, ale připravovaný projekt, který bude mnohem komplexnější, zatím odhalit nechtěla.

Dozvíte se ale, jakým způsobem přistupuje k Instagramu i jaká je podle ní budoucnost módního průmyslu. Osvětlila zapojení svých dětí do módních kampaní i to, jak s nimi zvládá dělat to, co má ráda, ale i to, co musela omezit. Řeč přišla také na beauty péči a téma, jak se Zuzka udržuje fit. Pokud byste se o Zuzaně a dalších tématech, které zajímavě a vtipně rozebírá, rádi dozvěděli více, navštivte ve dnech 4.- 6. listopadu festival krásy ELLEphoria, kde Zuzka vystoupí jako host.

REKLAMA