Mladší o pět let: 3 top beauty ošetření, která máme vyzkoušená

Fotorejuvenace BBL

Je vaše pleť unavená, vysušená a každý den v zrcadle kriticky pozorujete pigmentové skvrny, rozšířené žilky a vrásky? Dopřejte jí omlazující a celkově zdokonalující fotorejuvenaci BBL, která si s těmito problémy umí poradit. „Jde o inovativní americkou technologii, která pomocí světelné energie proniká hluboko do pokožky a posiluje přirozenou schopnost těla bojovat proti projevům stárnutí, ale také redukovat pigmentové skvrny. Je však účinná také proti akné či růžovce. BBL lze využít dokonce i pro zpevnění kůže těla,“ popisuje dermatolog MUDr. Athanasios Stefanis z pražské kliniky Mediestetik. Ošetření využívá metodu širokopásmového světla neboli BroadBand Light, jehož drobné impulsy světelné energie zahřejí povrch pokožky, ale pronikají i do hlubších vrstev kůže, kde podporují regeneraci jednotlivých buněk a rozzáří pleť už po prvním ošetření. Velkou výhodou terapie BBL je hlavně její multifunkční využití. Nabízí několik variant ošetření:

  • BBL Hero pro odstraňování pigmentových skvrn, drobných cévních vad, zlepšování textury pokožky a podpory tvorby kolagenu.
  • BBL Forever Young, která se zaměřuje na omlazení a prevenci stárnutí pokožky. Pomáhá redukovat vrásky, vyhlazovat texturu pokožky, zlepšovat tón a elasticitu.
  • BBL SkinTyte specializující se na zlepšení pevnosti a pružnosti povislé pokožky na různých částech těla, včetně obličeje, krku, dekoltu a paží.
  • BBL Forever Clear určená pro léčbu akné a problematické pokožky. Proniká do kůže a působí proti bakteriím způsobujícím akné, redukuje záněty a šetrně pomáhá zlepšovat texturu pokožky.

Ošetření trvá asi 15 až 30 minut a jeho cena začíná na 7000 Kč.

Exkluzivní rozhovor s Lady Gaga o odhalení značky Haus Labs v Česku

elle.cz

Morpheus8

Název Morpheus8 zní skoro jako předmět smlouvy s ďáblem. Možná na tom něco bude – pro své účinky se stal oblíbeným ošetřením mezi hollywoodskými hvězdami a díky jeho výsledkům si ho oblíbíte i vy. Už po jednom ošetření dokáže omladit vzhled pokožky o několik let. Jedná se o unikátní novou radiofrekvenční terapii s mikrojehličkováním, která představuje novou generaci klasického mikrojehličkování. Tato technologie umožňuje stimulovat tvorbu kolagenu v hlubších vrstvách pokožky a obnovit její elasticitu, zářivost a mladistvý vzhled. Proniká až do hloubky 7 mm, což nedokáže žádný jiný přístroj. Morpheus8 se může použít jak na obličeji, tak na těle. Mezi nejčastější oblasti ošetření patří obličej, oční okolí, krk, dekolt, ale také břicho, stehna, hýždě nebo dokonce kolena. Podle nastavení může působí na povrchu pleti například na vylepšení textury pleti a povrchové vrásky, nebo ve větší hloubce pleti pro lifting a novou tvorbu kolagenu. Ve speciálním režimu dokáže dokonce také redukovat tukovou tkáň. „Technologie Morpheus8 je velmi oblíbeným ošetřením. Vrací pokožce elasticitu a mladistvý vzhled, dokáže ji výrazně omladit a zpevnit. Dochází díky němu také k redukci pórů, vrásek a pigmentových skvrn. Použít se dá dokonce i k léčbě strií, jizev nebo k eliminaci podbradku,“ vypočítává benefity nové metody MUDr. Kateřina Besperát působící na klinice Face Expert. Cena ošetření se pohybuje od 6900 Kč. 

Seznamte se s NAD+, trendem peptidové terapie, který pohltil Hollywood

elle.cz

Omlazení pleti Smooth Face

Jak už napovídá název procedury, lze díky ní dosáhnout jednoho z nejefektivnějších omlazení obličeje. Během SmoothFace se provádí ošetření nejmodernějším typem vysoce výkonného laseru Fotona Dynamis XS, a to z vnější i vnitřní strany tváře. Díky tomu je efekt omlazení znásoben. „Kombinací technologií dochází k radikálnímu zpevnění pokožky, vyhlazení vrásek a celkovému omlazení. Zákrokem je dosaženo zpevnění pleti a neokolagenze v celé ošetřené oblasti,“ vysvětluje efekt ošetření MUDr. Jitka Chaloupecká, vedoucí lékařka Laserového centra Anděl. Během zákroku dochází v hloubi pokožky vlivem jejího zahřátí k okamžitému smrštění vláken kolagenu a k jeho nové tvorbě. Ošetřená tkáň je poté pevnější, pružnější a dochází také k vyplnění a pozvednutí nasolabiálních rýh z vnitřní strany tváře. Před zákrokem se pleť ošetřuje znecitlivujícím krémem, procedura samotná zabere asi 45 až 60 minut. Po zákroku se pleť několik dní lehce šupí a je doporučené ji chránit před UV zářením. Za ošetření celého obličeje procedurou Smooth Face zaplatíte od 12 000 Kč. 

4 kila po 40ce: jak se jich zbavit zdravě a rychle

elle.cz

Zdroj: Mediestetik, Face Expert, LC Anděl a citovaní lékaři