Jak si Metodou „O“ při orgasmu přivolat úspěch?

Princip Metody „O“

Metoda „O“ má zmobilizovat vaši sexuální energii, abyste v životě dostali přesně to, co chcete (ať už na bankovním účtu nebo v ložnici). Princip pozitivní myšlenky, manifestace neboli také zákon přitažlivosti stojí na tom, že pomocí vizualizace, afirmací a dalších podobných technik je možné proměnit vaše myšlenky ve skutečnost. Jen místo meditace využijete sílu vašeho orgasmu. Základní myšlenkou Metody „O“ je, že se při vyvrcholení soustředíte na cíl, kterého se snažíte dosáhnout. Předpokladem této metody je, že sexuální energie je velmi silná a může vám pomoct se napojit na spolutvůrčí energii vesmíru.

Jak to funguje?

Metoda „O“ pracuje se zákonem přitažlivosti. Energetické vibrace, které při vyvrcholení vydáváte, vám pomůžou přitáhnout vaše touhy. Když si například při praktikování metody představíte, že jste se svým ideálním partnerem, přitáhnete si ho. Vedle zákona přitažlivosti někteří zastánci Metody „O“ tvrdí, že tento způsob manifestace přání funguje, protože otevírá energetické centrum v našem těle zvané sakrální čakra. Sakrální čakra neboli Svadhisthana je naší druhou čakrou a je spojena se smyslností a tvůrčím potenciálem.

Jak si správně manifestovat. Přitáhněte si do života, po čem toužíte

elle.cz

Metodu „O“ můžete vyzkoušet s partnerem, ale obvykle se praktikuje osamotě. Než se pustíte do jakéhokoli typu sexuální aktivity, vyberte si jasný cíl, na který se chcete zaměřit. Ujasněte si také, jakým způsobem si ho představíte. Poté, co vyvrcholíte, vizualizujte si své přání, jako byste jej již měli. Po vyvrcholení si ten pocit několik sekund udržte. Je to jednoduché. Pak už své přání nechte volně odeznít, aby Vesmír mohl začít praktikovat svá kouzla.

Sečteno a podtrženo

Na TikToku najdete spoustu těch, kterým Metoda „O“ zafungovala. Jako každou manifestační metodu si ji musíte vyzkoušet, abyste zjistili, zda vám funguje a hlavně, dát jí čas. Není ale pro každého. Pokud jste skeptik nebo typ člověka, který všechny duchovní a ezo záležitosti považuje za nesmysly, pravděpodobně nemůžete čekat zázraky. I když...

Vyzkoušíte metodu O?

ANO
100%
NE
0%

Prodloužený orgasmus: jak dosáhnout toho, aby váš vrchol trval déle

elle.cz

Zdroj: Elle.fr, drannakress.com