REKLAMA
REKLAMA

Yoga & Special Places: přijďte si zacvičit jógu v Křižíkově fontáně

Baví vás jóga? Pak si nesmíte nechat ujít další ročník projektu Yoga & Special Places. Ten se již několik sezon vyznačuje  tím, že spojuje zajímavá, pro lajky mnohdy netradiční, místa se cvičením jógy. Jeho organizátorky se vždy snaží přijít s něčím novým, tak aby všem účastníkům přinesly ojedinělý zážitek a akce se tak pro ně stala nezapomenutelnou. Ne jinak tomu bude i v rámci této srpnové edice, kdy se krásná Křižíkova fontána promění v jógové studio plné pozitivních lidí a zajímavého programu.

Tento jedinečný den odstartuje ranní lekce Adély Porubské, která rozhýbe vaše tělo s východem slunce a za doprovodu živé hudby a zvuků fontány vás připraví na skvělý den. Návštěvníci se mohou těšit na zajímavý program, který si pro ně připravili lokální i zahraniční lektoři. Pozvání přijala Angličanka Arianna Santucci, kterou účastníci mohou již znát z jarní edice Spring Yoga Day a česká učitelka jógy žijící v Dubaji Simona Stanton. Obě dámy patří mezi skvělé lektorky a jejich lekce jsou jedinečné stejně tak, jako tento projekt. Již tradičně se účastníci mohou těšit na poslední lekci, o kterou se postará oblíbená Klára Pokorná. Ta si na pomoc přizvala nejen západ slunce, ale také živou hudbu a vodu Křižíkovy fontány. Její 2,5h ultimate yoga experience lekci si nesmí nechat uniknout žádný z návštěvníků. Lekce je určená pro začátečníky i pokročilé a provede vás vinyasou i uklidňující meditací, tak, aby každý načerpal sílu onoho místa a domů odcházel s blaženým pocitem.

Celý projekt si klade za cíl pomoci těm, kteří naši pomoc opravdu potřebují. Ne jinak tomu bude i tentokrát. Výtěžek z tomboly bude věnován na vybranou organizaci.

Cvičení za zvuků fontány? To tady ještě nebylo. Výborný způsob, jak si užít dlouhý srpnový večer pod hvězdami, nemyslíte?

CO: Yoga & Special Places

KDY: 10. srpna 2019

KDE: Křižíkova fontána

Potkáme se? 

joga
jóga
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Elle - Predplatny

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA