Světové edice magazínů ELLE oslavují Zemi

Více než 30 vydání magazínů ELLE & ELLE Decoration po celém světě odhalilo svoje titulní stránky květnových čísel a hromadně se připojilo k 50. výročí Dne Země, které připadá na 22. dubna 2020. V souvislosti s tímto výročím nám současná světová situace připomíná naléhavost kolektivní změny klasických vzorců spotřeby a přijetí nezbytných opatření k zachování naší planety pro budoucí generace.

Svoje obálky již odhalily ELLE Austrálie, Kanada, Čína, Chorvatsko, Dánsko, Francie, Neměcko, Řecko, Itálie, Korea, Mexiko, Česká republika a mnozí další. V těchto edicích najdou čtenáři skvělá témata, ankety, průzkumy, odborné sloupky od světových profesionálů a ekologických organizací. Nechybí ani rozhovory s ekologicky angažovými celebritami, jako jsou například Matt Damon nebo Shailene Woodley. Vzniká tak jedinečný spolek osobností, které vám ukážou svůj pohled na ekologický akvitismus „Generation Green“. 

V magazínech ELLE ale samozřejmě nechybí ani lifestylový obsah zaměřený na nejnovější módní trendy v oblasti krásy, módy nebo designu. Na jejich stránkách si přečtete o nových ekologicky odpovědných značkách, recyklovatelných materiálech nebo možnostech ekoturistiky. 

CEO ELLE International Constance Benqué k tomu dodává:

Tato celosvětová akce jde ruku v ruce s příslibem magazínů ELLE a s DNA značky. Dnes více než kdy jindy jsme povinni díky síle naší komunity podporovat ekologickou a klimatickou změnu naší planety.

Připojte se k nám a pod hashtagy #EarthDay, #StandforEarth, #WomenForEarth a #ELLEGreenIssue sdílejte svoje ekologické náměty nebo se připojte k organizaci Earth Day Network ZDE. Na jejich webových stránkách bude probíhat řada digitálních workshopů a webinářů.

ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA