REKLAMA

Zpěvačka Aiko otevírá dveře do mysli blíženců

REKLAMA

 

Klip byl natočený v krásných, barokních prostorách na zámku Trpísty. V hlavní roli, veškeré emoce a ztvárnění blíženců hraje tanečnice Zuzana Zizoe Veselá. Gemini nám ukazuje čisté emoce - co prožíváme, když přijdeme o někoho blízkého. V jednom okamžiku se cítíme vyrovnání a smíření, v druhém v nás najednou přepne a celý svět se hroutí.

Hravá píseň Aiko popisuje znamení dvojčat - Blíženci. Věčná proměnlivost, nikdy nevíme která tvář se objeví. Která nálada bude silnější. Stejně tak jako v předchozí písni Daughter of the Sun, o produkci se postaral britský producent Steven Ansell.

 

 

Aiko celá myšlenka písně napadla ve spojitosti s horoskopy, a jak lidé věří na astrologická znamení. “Často slyším větu “Ten člověk je takový, protože je lev/ryba/střelec....” Ze začátku mi ta věta přišla ironická, nikdy jsem se nad tím nezastavovala, že by datum narození mohlo mít hlubší smysl. Až do momentu, kdy jsem začala vidět podobnosti jednotlivých znamení. Jak je možné, že jsem nikdy nepotkala rybu, která se nezajímá o znamení zvěrokruhu? A Lva, který si nemyslí, že se svět točí kolem nich? Ale jak by řekla jedna má kamarádka (ryba) “Samozřejmě, že na to nevěříš, jsi přece kozoroh!”. Pořád to ale beru jako zábavu, než cokoliv seriózního,” dodává Aiko o tom, co bylo prvotní inspirací k napsání písně.

 Hlavním důvodem proč ale Aiko písničku Gemini napsala, je energie kterou tito lidé dokáží mít. “Přijde mi to přitažlivé a nakažlivé, ráda se nacházím v blízkosti lidí, kteří mají jiskru v očích. Režie videoklipu se opět ujal Honya Tran a je natočen v klasickém stylu Aiko, kdy nám přináší pocity elegance, nadčasovosti, vyzdvihuje ženskou sílu a komunikuje prvky scénického tance.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA