REKLAMA

Vystupte společně s Jaromírem Jágrem z komfortní zóny

REKLAMA

“Nemusíme zrovna trénovat na olympiádu nebo mistrovství světa, ale když chceme být v něčem nejlepší, musíme na sobě vždycky makat. Nejdůležitější je dělat všechno s láskou, s láskou k sobě, ne pro ostatní. Proto jsem se spojil se Zalandem. Abychom lidi společně motivovali k ještě většímu pohybu. Sám se připravuji na novou sezónu a každý se ke mně může připojit”, říká Jaromír Jágr.

#JJ68xZalando
Info ikona

Protože však Jaromír Jágr tuší, že tvrdý hokejový trénink není to pravé pro každého, vystoupil ze své rutiny a po dobu čtyř týdnů bude se čtyřmi vybranými ambasadory Zalanda zkoušet nové sporty. A vy se k němu můžete přidat!

Každý sport podpoří jeden ze čtyř dalších ambasadorů Zalanda vybraných podle jejich vlastního sportovního zaměření: Monika Marešová se zaměří na běh, Tereza Hodanová na jógu, Paulie Garand na trénink a Adam Mach na basketbal.

#JJ68xZalando
Info ikona

A co by to bylo za výzvu bez odměny! Zaznamenejte své snažení a sdílejte vše na svém Instagramu pod hashtagem #JJ68xZalando. Sám Jaromír Jágr na základě aktivity všech zúčastněných v rámci této sportovní výzvy vybere 68 lidí, kteří vyhrají voucher v hodnotě 1500 korun na nákup na Zalando.

#JJ68xZalando
Info ikona
issue

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA