Zacvičte si jako celebrita

Jako každým rokem je spousta z nás po Vánocích nadšená zhubnout nějaké to kilo, jíst zdravě, omezit alkohol a cítit se lépe. Je to takový klasický kolotoč přejídání se a následného aktivního a zdravého životního stylu. Někteří se udržují fit celý rok a jiní spíše nárazově. At’ už patříte do té, či oné kategorie, pojďte se podívat na to, jak a kde cvičí známé osobnosti a celebrity. Možná vás to inspiruje ještě více.

Jóga

Jóga si postupem času získává víc a víc nadšenců. Nenechte se ale mýlit – co vypadá zdánlivě jednoduše, je náročné cvičení, které vám pomůže skvěle vytvarovat postavu. Existuje spousta druhů jógy. Někteří dávají přednost klasické Hatha józe, jiní mají rádi Bikram jógu, další jsou zase vyznavači Power jógy. Modelky jako Stella Maxwell jógu milují, ale nejsou to jenom Victoria's Secret andílci. Herec Colin Farrell pravidelně zařazuje jógu do svého cvičebního programu a třeba se vám někdy poštěstí si zacvičit na stejné hodině jako on ve studiích Triyoga v Londýně. Zpěvačka Annie Lennox si zase oblíbila studio The Life Centre. Známé osobnosti jógu milují a můžete se k nim přidat i vy.

cara

Bootcamp

Jedná se o intervalové cvičení HIIT. Během lekce střídáte s pomocí instruktora kardio a posilování a po první návštěvě budete asi druhý den cítit každý sval. Jedno z nejznámějších Bootcamp studií je Barry’s Bootcamp, které najdete už v mnoha zemích včetně USA, Itálie, Francie a dalších. První studio bylo otevřeno v Hollywoodu, kde získalo velkou popularitu. V Londýně si toto cvičení oblíbili Beckhamovi, Ellie Goulding a další celebrity. Je to skvělé cvičení na spalování tuku i formování postavy. Instruktoři vás povedou a budou motivovat a to vše při poslechu hudby, která vás skvěle navnadí ze sebe dostat co nejvíc.

cara

Box

Boxování je výborné jak na spalování, tak na tvarování postavy a už dávno neplatí, že tenhle sport provozují hlavně muži. Spousta mých kamarádek boxuje s nadšením a boxují i světové modelky. Adriana Lima si postavu udržuje právě tím. V Londýně jsou dvě studia, jež navštěvují známé osobnosti, a to Kobox a Box Clever Sports. Velkými fanoušky jsou také kluci Beckhamovi, kteří právě cvičí v Box Clever Sports, ale potkáte tam i známé influencery. Boxování dnes spousta fitness center zařazuje do svého repertoáru. Princ Harry navštěvoval box například v dalším populárním studiu KXU, které jsem sama vyzkoušela. Je to určitě výborné cvičení na vybití negativní energie, spalování a tvarování.

cara

Jízda na kole

Jezdit můžete samozřejmě v přírodě, ale pokud nemáte tu možnost, nebo upřednostňujete hromadné cvičení, existuje řada alternativ. Doba, kdy na přední příčce v popularitě byl klasický spinning, je už pryč a otevírají se nová studia jako Soul Cycle či Psychle. Soul Cycle byl velmi populární v Americe a fakt, že tam na hodiny chodí i modelky Victoria's Secret, jeho popularitě jenom pomohl. Londýnským fanouškem číslo jedna je určitě David Beckham, který návštěvnice svou přítomností často uvádí do rozpaků. Je vidět, že se opravdu udržuje fit. Ale i Beyoncé či Lady Gaga si rády zajdou právě na cycling do jednoho ze studií. Takže jestli preferujete jízdu na kole, výběr je jasný.

cara

Cvičení na pásech TRX

Tohle cvičení je vhodné pro všechny, ať jste začátečníci, nebo máte dobrou fyzičku. Při cvičení spalujete, tvarujete a také pracujete na koordinaci. Cvičení na TRX pásech má v oblibě například Jennifer Lopez a co si budeme nalhávat, tahle ženská je opravdu fit. V Londýně je velmi populární studio Equilibrium, jehož spoluzakladatelem je Niko Algieri. Niko trénoval například Nicole Scherzinger či Ellie Goulding. Na tomto cvičení je výborné to, že každá lekce může přinést něco nového a určitě se při něm nebudete nudit.

cara
eva

EBC promo