Beauty Talk s Robyn Lawley

Krása… během své kariéry jsem byla svědkem práce opravdových mistrů. Jen pomocí make-upu a účesu ze mě udělali  někoho, koho jsem stěží byla schopna poznat. Opravdovou krásou tak pro mě zůstává moje dcera a matka Země, naše přenádherná planeta.

Zlomem v kariéře… byla jedna z mým prvních obálek, kterou jsem v roce 2011 nafotila pro francouzskou ELLE.

Mým největším úspěchem… naprosto jsem si zamilovala natáčení svého podcastu Every Body: Surviving and thriving in a body shaming world na platformě Audible. Je to úžasné povzbuzení, kdybyste někdo z vás potřeboval. Dělala jsem rozhovory s úžasnými lidmi různého věku a vzhledu, od těch, kteří přežili popáleniny, až po módní redaktorky.

Ikona… na mém seznamu bylo vždy pracovat se slavným fotografem Stevenem Maiselem. Když se mi to před víc než deseti lety podařilo, byl to skutečně splněný sen. Je to génius!

Status plus size modelky… se  v průběhu mojí kariéry hodně vyvíjel a měnil. Zpočátku mě dokonce ani nechtěli pouštět na klasické castingy. Celou tu dobu se snažím odstranit to směšné stigma, jak má modelka vypadat, a těší mě, když vidím větší rozmanitost.

Beauty Talk s Jenou Covello

elle.cz

Tajemstvím mé krásy…je určitě kvalitní hydratace, a to jak vnitřní, tak vnější, a vyhýbám se opalování. V praxi to znamená ranní bakuchiolové sérum nebo hyaluronové sérum od Iniky, po kterém následuje denní krém, případně krém s SPF, pokud jdu ven.

Nejoblíbenějším produktem… je aktuálně krémový čisticí přípravek Phytofuse Renew od Iniky. Je to nejlepší odličovač, jaký jsem kdy používala. Snadno vše odlíčí, aniž bych si musela sedřít kůži.

Make-up look… Miluji modelky z devadesátkové éry, jejichž líčení bylo velmi sexy. Hodně mě baví rtěnka Flushed od Iniky a oči nalíčené v mixu šedesátých let a aktuálních beauty trendů.

Beauty crush… Rozhodně parfémy! Když jsem v sedmnácti navštívila parfumerii Fragonard a byla svědkem toho, kolik růží se vejde do jedné malé lahvičky parfému Diamant, začala jsem být touto vůní posedlá.

Den začínám… Mezi šestou a sedmou hodinou. Snídám obří zelené smoothie, které si dávám několikrát denně. Pomáhá mi mimochodem udržet kožní lupus v remisi. Naplním mixér zeleným špenátem, pak přidám mražené ovoce jako ananas nebo banán, pak 1/2 šálku chia nebo lněných semínek kvůli omega 3 a to vše rozmixuji s vodou.

Být plus size modelkou byla zpočátku kariéry velká výzva. Nechtěli nás ani pouštět na klasické castingy. Teď už šanci dostaneme. Snažím se odstranit to směšné stigma.

Sport…Každý den hodinu cvičím jógu. O víkendech mám pauzu, když chci. V 21 letech jsem objevila newyorské studio Lyons Den a od té doby tam chodím, jóga je tvrdá a cvičí se při úžasné hudbě. Od covidu mají i online lekce, což mi totálně změnilo život.

Relaxuji… Naštěstí bydlím v lese, stromy a rostliny mi pomáhají odpočívat každý den.

Sleduji… Vlastně se zase dívám na Show Jerryho Seinfielda! Potřebuju něco nového!

Na Instagramu… miluji účet @turnipvegan a @plantbasednews, z beauty sekce pak @erinparsonsmakeup. Má úžasné make-up tutoriály.

Nejlepší rada, kterou jsem dostala… Že svoji nemoc, kožní lupus, mohu zklidnit stravou. A tak se už déle než pět let řídím radami doktorky Brooke Goldner a po celou tu dobu je moje onemocnění bez příznaků. Více najdete na mém profilu @robynlawley.

Beauty Talk se známými osobnostmi a beauty nadšenci z celého světa vychází v každém vydání ELLE. V tom nejnovějším, prosincovém, najdete další beauty zpověď. Objednat si svůj výtisk můžete pohodlně až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze.

cara

Zdroj: Autorský článek