Které slavné páry jsou spřízněné duše podle astrologie?

Jennifer Lopez & Ben Affleck

Celých sedmnáct let trvalo, než si k sobě našli cestu zpátky. Že si ji nakonec ale opravdu našli, to nikoho nepřekvapilo. JLo se narodila 24. července, tudíž ve znamení Lva. Její nynější manžel, Ben Affleck, slaví narozeniny pouze pár dní po své ženě, je tedy také Lev. Může se zdát, že by to mezi dvěma Lvy nemuselo úplně klapat. V případě těchto dvou hrdliček je ale opak pravdou!Lev k sobě nehledá pouze milence, nýbrž někoho, s kým může společně vládnout. Ohnivá znamení k sobě totiž přitahují další ohnivá znamení jako magnet.

Red carpet z Českých Lvů. Rudolfinum patřilo nejen filmu, ale i módě

elle.cz

Beyoncé & Jay-Z

Ruku na srdce, tito dva by se k sobě již nemohli hodit více. Beyoncé se narodila ve znamení Panny, zatímco její manžel Jay-Z ve znamení Střelce. Vzájemně se tak perfektně doplňují. Pro Panny je charakteristickým rysem to, že mají rády klid, řád a organizaci. Střelci mají naopak rádi volnost a svobodu. Zemské znamení Panny a ohnivé znamení Střelce tak společně vytváří velmi zajímavou dvojici. Spojuje je touha po poznání a hluboká inteleaktualita. Queen B a Jay-Zho tak propojují hlavně záležitosti mysli, jsou na sebe hluboce napojení a rozumí si téměř po všech stránkách.

Katy Perry & Orlando Bloom

Spřízněné duše opravdu existují a tito dva jsou toho přímým důkazem. Spojení a nalezení toho pravého v sobě navzájem jim bylo v podstatě předurčeno. Jak? Orlando se narodil 13.1. ve znamení Kozoroha a Katy Perry 25.10. ve znamení Štíra, přičemž Bloomův Měsíc byl v přímé konjunkci se Sluncem Katy. Podle astrologů se jedná o jeden z nejvýznamnějších bodů kompatibility, jelikož Měsíc v astrologii znázorňuje emoce, rodinu a domov. Lidé s takovou kompatibilitou, jakou mají Katy s Orlandem, se spolu zkrátka cítí jako doma a mají mezi sebou hluboké propojení.

Nevěra si nevybírá: Slavné ženy, které velkolepě pomstily své parohy

elle.cz

Zendaya & Tom Holland

Z těchto dvou slaďoušků by měl jeden až cukrovku, no ne? Zendaya, narozená ve znamení Panny a Tom Holland, narozen ve znamení Blíženců, se do sebe bezhlavě zamilovali v průběhu natáčení filmů o Spidermanovi. Podle astrologie spolu tak souzní především protože si nesmírně rozumí v komunikaci. A způsobeno to není ničím jiným, než planetami. Zendayino Slunce v Panně je ve čtvrtinovém aspektu s Tomovým Sluncem v Blížencích. A oběma planetám vládne Merkur, planeta komunikace, která je ve všech vztazích klíčová. Není tedy divu, že láska těchto dvou stále jen kvete.

Blake Lively & Ryan Reynolds

Tito dva tvoří pár již několik let a letos dokonce na světě přivítali již čtvrté miminko. Ryan reprezentuje znamení Štíra, zatímco Blake patří mezi Panny. Oba si byli stoprocentně souzeni již od samého začátku, protože se jejich Sluneční znamení naprosto perfektně shodují. Oba partneři berou vztah velmi vážně a jakýkoliv problém či neshodu se snaží okamžitě vyřešit. Navíc je pro obě znamení charakteristická výřečnost, takže v jejich domácnosti řeč rozhodně nestojí.

Zdroje: Womenshealthmag.com, Lofficelusa.com, Heyfomo.cz, Elle.cz