Teribear v září opět rozhýbe Prahu

Pátý ročník charitativního happeningu s názvem TERIBEAR HÝBE PRAHOU aneb Prima den s medvědem, se uskuteční od čtvrtka 5. 9. do soboty 14. 9. 2019 na vrchu Vítkov, poblíž Národního památníku. Desetidenní charitativní nonstop happening pořádá již tradičně Nadace Terezy Maxové dětem. Akce se těší velkému zájmu veřejnosti, v loňském roce ji navštívilo přes 16 000 lidí, kteří společnými silami zdolali 320 812,5 kilometrů a připsali tak 9 624 375 Kč, které pomohly dětem z dětských domovů, maminkám z azylových domů nebo rodinám v nouzi. Konkrétním příběhům se bude na Vítkově pomáhat i v roce letošním, stačí mít jen chuť zapojit se a pomoci těm, kteří na startovní čáře nebo v životě neměli štěstí.

I když se akce koná až za několik měsíců, registrovat se můžete už nyní.

„Moc nás těší zájem veřejnosti, který je rok od roku větší, a zájemci o účast na happeningu dobré vůle se již nyní mohou s předstihem přihlásit na stránkách www.teribear.cz. My už se nemůžeme dočkat, až se na Vítkově zase potkáme,“ říká Terezie Sverdlinová, ředitelka Nadace Terezy Maxové dětem.

Do charitativního happeningu se mohou, stejně jako v předchozích ročnících, registrovat i rodinné a firemní týmy. Každý zdolaný kilometr podpoří partneři akce 30 korunami, je na každém, aby si vybral, komu konkrétně z 10 příběhů věnuje své naběhané nebo nachozené kilometry, které se promění ve finanční pomoc.

Potkáme se? Redakce ELLE rozhodně bude na startu! 

teribear

EBC promo