Toužíte po squirtu? Co vědět o mokrém orgasmu a jak ho dosáhnout

Squirt, nektar bohů

Anglický název tohoto druhu ženského orgasmu je odvozený podle toho, co se během něj odehrává. V tantře se squirtingu říká amrita a znamená to nektar bohů. Během sexu proudí ženským tělem velké množství energie a ve chvíli orgazmu vystříkne ven právě tímto nektarem bohů. My, západní civilizace, se omezujeme na méně poetický, ale všeříkající název „stříkání“ nebo také ženská ejakulace. Rozhodně si ho nepleťte s představou, že se žena během orgasmu prostě počůrá. Během mokrého orgasmu žena vylučuje prostatickou tekutinu, tedy tu, která má podobné složení jako mužský ejakulát, samozřejmě bez spermatu.

Swingeři mezi námi: místo rozvodu swingers party?

elle.cz

Je mokrý orgasmus mýtus, nebo zážitek?

Někdo tvrdí, že je mokrý ženský orgasmus nesmysl, který je pouhou show pro pornoprůmysl. Někdo zase tvrdí, že se nejedná o ejakulaci v pravém slova smyslu, ale že jde spíše o inkontinenci. Že se žena během vyvrcholení přestane natolik ovládat, že se pomočí. V některých případech byla ve zkoumané tekutině skutečně nalezena moč, ale při squirtingu tělo opravdu vyloučí produkt ženské prostaty, nikoli čistou moč. Mokrý orgasmus je prý výsadou těch žen, které jsou k tomu jaksi anatomicky předurčeny, ale sexuální koučové nebo ženy, které s ním už svou zkušenost mají, tvrdí, že se k němu lze propracovat správným mindsetem a tělesným tréninkem. Jaká tedy vede ke squirtingu cesta?

E-nevěra: co se děje na síti, neděje se vůbec. A nebo je to jinak?

elle.cz

Dostaňte se do varu 

Před sexem si zajděte na záchod, abyste nebyla během něj svázaná obavami, že se vám bude chtít čůrat nebo že váš mokrý orgasmus bude právě uvolněná moč. Ani vaše myšlenky by se neměly během sexu ubírat tímto směrem a zbytečně vás rozptylovat. Uvolněte se a příjemně se nalaďte. Dotýkejte se všude, kde se vám to líbí, abyste propojila všechny části vašeho těla v jeden roztoužený, na sex naladěný celek. Začněte tím, že si do vaginy zasunete prsty a ohněte je do háčku, abyste se jimi dotýkaly přední stěny vaginy. Díky použití prstů získáte hned dvojí kontrolu – jak zvenčí, jestli se vám to líbí, tak zevnitř, kde ucítíte, zdali jste nahmataly ten správný bod. Ženská prostata neboli G-bod je umístěna na přední stěně vaginy a textura tohoto místa není tak hladká jako její okolí, je lehce houbovitá, zdrsnělá. Začněte místo jemně dráždit. Můžete ho stlačovat, masírovat ze strany na stranu, nahoru dolů nebo krouživými pohyby. Všechno můžete také střídat. Druhou rukou můžete dráždit svůj klitoris nebo si hrát s prsy nebo ústy – dělat cokoli, co vás vzrušuje a dostává vás do varu.

Nepřestávejte!

V tuto chvíli si váš mozek začne spojovat G-bod se vznikajícím potěšením. Pokud je vám to příjemné – což pokud nejste zvyklá svůj G-bod dráždit, zpočátku být nemusí – můžete zvýšit tlak i rytmicitu, abyste se dostala do varu. V tuto chvíli už klidně můžete zapojit erotickou hračku, s jejíž pomocí lépe dosáhnete přímo na G-bod. Během masturbace nebo sexu hluboce dýchejte, snažte se prodýchat až do břicha. Pomůže vám to lépe se uvolnit, zbavit se napětí. Jak se blížíte k vyvrcholení, střídejte v těle okamžiky tlaku a uvolnění. Blížící se squirt se může projevit pocitem nutkání močit. Tento pocit nemusí být právě příjemný, ale nepřestávejte, protože jste téměř u svého mokrého cíle. V jednom z okamžiků tlaku velmi pravděpodobně přijde okamžik, kdy se dostaví orgasmus doprovozený squirtingem. Připravte se na to, že to bude orgasmus intenzivní, některých ženy po něm dokonce umdlévají. Protože je ženská pánev velmi propojená s emocemi, můžete po squirtingu také cítit únavu, velké emoce nebo se dokonce rozplakat. To není nic podivného, naopak, je to proces očištění, otevření se a znovunalezení cesty k sobě samé.

Miluji tě, ale při sexu myslím na jiného. Pouhá fantazie, či problém?

elle.cz

Užijte si trénink 

Muži většinou squirt milují, protože jim dává očividný důkaz, jak silně dokázali svou partnerku uspokojit. Ženy jsou mnohdy svázané předsudky, které doprovází i stud z hygieny. Nejprve vše můžete vyzkoušet sama, abyste neměla před partnerem trému. Před samotnými hrátkami si pod sebe dejte například osušku, abyste se necítila špatně, pokud skutečně vyloučíte během vyvrcholení tekutinu. S partnerem se dohodněte, abyste byli na stejné vlně a mohli na squirtu pracovat oba. Užijte si to!

Deep throat queen: Staňte se královnou orálního sexu

elle.cz

Zdroj: Erekce.cz, @elisa-caro, zijuspesne.cz