Haló, ženo! Jak v sobě probudit ženskou energii?

Nikdo neříká, že byste se měly vzdát svých ambic a nepokračovat v cestě za svými sny, ale pojďte k tomu využít svoji ženskou sílu. Na tom není nic špatného. Pokud ale cítíte, že jste ztracené v dnešní době, nemáte čas na sebe a ztrácíte pojem o tom, co chcete, zkuste v sobě zase tu ženskou energii najít. Pomůže vám zorientovat se v dynamické době, ve které se vše mění ze dne na den. 

Jak v sobě probudit ženskou energii? 

Podívejte se na sebe

Žijeme v uspěchaném světě a občas zapomínáme na to, co se děje uvnitř nás. Ztrácíme pojem o tom, kdo doopravdy jsme. Je potřeba se ale umět zastavit a my ženy vždy moc dobře víme, z toho pocitu uvnitř, co je to správné. Jenom si to někdy nechceme přiznat. Zvolněte, dopřejte si čas zamyslet se nad sebou a svým životem. Možná zjistíte, že právě v tuto chvíli jste spokojená s tím, čeho jste dosáhla a kde se zrovna nacházíte. Pokud nikoliv, je čas to změnit a podniknout kroky k tomu, abyste šťastná byla.

Sluší vám to!

Naučte se dávat, ale i přijímat. Nízké sebevědomí často stojí proti tomu, abychom přijmuli pochvalu a kompliment. Až vám někdo příště pochválí šaty, neodpovídejte slovy: „Ale kdepak, to jsou jen takové obyčejné šaty ze second handu,“ ale pochvalu přijměte, poděkujte a třeba pochvalte něco na oplátku. A podporujme se navzájem. Líbí se vám účes té paní, která stojí vedle vás a čeká na tramvaj? Pochvalte jí ho. Zlepšíte den sobě i jí. 

Mohlo by se vám líbit

Zářivá Aura: Jak zvýšit své energetické vibrace

V moderním světě, kde se zabýváme tempem života a hledáme v něm rovnováhu, narážíme na koncept energetických vibrací. Tyto subtilní energie jsou základem toho, jak vnímáme a interagujeme se světem kolem nás. Vyšší vibrace znamenají šťastnější život a možná i splněná přání. Ale jak jich docílit? Zde máte pár tipů.
elle.cz
Buďte kreativní

Ženskost tvoří. Malujte, pište, tančete a nezapomeňte snít. Představte si, co chcete vytvořit. A to dělejte. Vložte do této aktivity a tvorby kus sebe a radujte se z toho, jaký pocit vám přináší.

Dejte se do pohybu

Taneční lekce nebo fitness kromě zlepšení vašeho fyzického zdraví nabudí i vaši náladu. Vyplaví se vám hormony štěstí, pohyb přitahuje dobrou a pozitivní energii. Kromě potu z vás po lekci bude sršet i pozitivní nálada, která přitahuje i další lidi na stejné vlně.

Mám ráda sama sebe!

Zdravé sebevědomí a dobrý pocit sám ze sebe je to, co potřebujeme. To, jestli se cítíte dobře ve svém těle, je vidět, proto se nezapomínejte hýčkat. Dopřejte si odpočinek, zdokonalte si svoji skincare rutinu, na kterou se budete každý den těšit, zajděte si na masáž nebo si skočte na váš oblíbený workout. Dopřejte svému tělu i kvalitní živiny z jídla, mnohonásobně se vám to vrátí díky nasbírané energii i dobré náladě.

Mohlo by se vám líbit

3 fakta o krystalech, která potřebujete vědět, než začnete čarovat

Mileniálové ani příslušníci Generace Z nedají bez krystalů ani ránu. Dobíjí energii, uzdravují, fungují jako talisman pro štěstí. Možná víc než dost argumentů pro to, aby se inspirovala i generace nás skeptiků. 
elle.cz
Důležitá je rovnováha

Nikdo neříká, že byste se měli vzdát svých cílů a ambic, klíčem je najít vnitřní rovnováhu. Proč nevyužít svoji ženskou intuici, která nám neustále dává signály? Pojďme využít, že jsme ženy. Vaše vlastní ženskost přinese do života více kreativity, spotánnosti, lepší vnímání a rovnováhu. Není potřeba ji nikde hledat. Celou dobu ji máme u sebe, jen je potřeba se naučit ji vnímat. Žena žije v cyklech, nemůže být každý den stejná a plnit stejné úkoly každý den a odvádět rovnocennou práci. Každá fáze má svůj důvod v celém cyklu a každá je důležitá, neměnná. Žena se musí nacítit na každý den, jednat intuitivně a tím dosáhne těch nejlepších výsledků!

Přirozenost nadevše

Přirozenost vždy vítězí. Každá žena je přirozeně ženská, smyslná a magnetická. A právě pro onu přirozenost vás muži budou milovat. To ona každou z nás činí jedinečnou.

Jsme v tom společně

Každá jsme jiná a v tom je naše síla. Nemějte ostatní ženy za konkurenci, ale za inspiraci. Nikdo není dokonalý a ani vy nechcete být. V té rozdílnosti je ta krása.

Mohlo by se vám líbit

Objevte sílu cycle syncing: Jak žít v souladu s naším cyklem?

Kolik z nás se usídlilo v iluzi, která maluje menstruační cyklus jako další nepříjemnost, se kterou se jako ženy musíme potýkat? Omyl! Je to dar a jen hrstka žen objevila jeho moc. Přidejte se k nim a naučte se s touto tajnou zbraní zacházet. Poznejte s námi metodu cycle syncing.
elle.cz

Zdroj: Byrdie, betterup.com